24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Oto medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

27-02-2024 09:02

Na tę edycję proponujemy Wam krążek prezentujący kwitnące forsycje zwiastujące nadejście wiosny i most Poniatowskiego, który w tym roku jest miejscem startu. Właśnie taki medal 24 marca zawiśnie na Waszych szyjach – na liście startowej jest już 11 tysięcy osób! Czekamy, aby przywitać wiosnę w Warszawie, a Was na mecie biegu!

 

Zapisy na bieg trwają – to już ostatnie dni niższej opłaty startowej!

Zapisując się na bieg do 29 lutego skorzystacie z okresu niższych cen – nie zwlekajcie! Aktualne opłaty startowe wynoszą 180 złotych w przypadku 18.  Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i 79 złotych w przypadku New Balance Biegu na Piątkę za pakiet podstawowy.  Od 1 marca opłaty wzrosną.

Strona rejestracji >>>


Strefy startowe

Razem ze zmianą opłaty skończy się możliwość swobodnego wyboru strefy startowej! Wnieście opłatę startową przed 29 lutego, jeśli zależy Wam na wyborze „szybszej” strefy startowej. Szczegóły stref – rozkład czasowy – znajdziecie rejestrując się na bieg w Panelu – rejestracja.maratonwarszawski.com.


Przypominamy, że w tym roku nasz bieg nie jest poprzedzony zmianą czasu z zimowego na letni – nie przestawiamy zegarków przed startem! Obserwujcie nas na Facebooku, by być na bieżąco!

 

  • Jeśli jesteście zainteresowani otrzymaniem numeru startowego do domu, to wysyłkę możecie zamówić do 4 marca. Szczegóły tutaj >>>
  • Informacje praktyczne o biegu znajdziecie w naszym Informatorze >>>
  • Zapisy na bieg odbywają się na stronie rejestracji >>>