24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Oficjalna koszulka 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

07-03-2023 09:03

Oto oficjalna koszulka 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego! Największy bieg na dystansie półmaratonu w Polsce wystartuje 26 marca – na liście startowej jest już ponad 9 tysięcy zapisanych. Rejestracja cały czas trwa. Wiosna wystartuje w Warszawie!

 

Oficjalna Koszulka

Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy dla uczestników pamiątkowe koszulki techniczne oraz bawełniane. Dostępne rozmiary koszulek znajdziecie TUTAJ.

Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Tegoroczną koszulkę możecie zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić ją od dziś, korzystając ze swojego panelu biegacza, jeśli jesteście już zapisani.

– Mamy nadzieję, że nasze koszulki będą dla biegaczy miłym wspomnieniem wiosennego biegowego spotkania. W tym roku przygotowaliśmy niebieskozielone koszulki z elementami pomarańczowymi, jak Nationale-Nederlanden. Wiemy już też, w jakim kolorze wystartuje 45. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski. Koszulki będą koloru pomarańczowego! – mówi Magda Skrocka dyrektor komunikacji Fundacji „Maraton Warszawski”.

 

Jak domówić koszulkę?

Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 16.03.2023 r. Po tym terminie zakup będzie niemożliwy!

Aby zamówić koszulkę techniczną do opłaconego we wcześniejszym terminie pakietu, po zalogowaniu się do swojego panelu rejestracyjnego należy wybrać kolejno:

TWOJE BIEGI -> SZCZEGÓŁY -> EDYTUJ DANE, a następnie wybrać koszulkę techniczną i jej rozmiar.

Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona.

W biurze zawodów mogą być dodatkowo dostępne do zakupu wyłącznie wybrane rozmiary koszulek, które nie wyprzedadzą się w ramach sprzedaży internetowej.

Zapisy trwają!

Dołącz do grona biegaczy, którzy 26 marca przywitają wiosnę w najlepszy możliwy sposób. Przeżyj biegową przygodę w stolicy Polski i spełnij swoje marzenie. Tego dnia wystartuje 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz New Balance Bieg na Piątkę.  Wybierz dystans, który chcesz pokonać i zapisz się na bieg. Nie będzie lepszej okazji na rozpoczęcie sezonu – wiosna startuje w Warszawie!

 

17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski!

Termin biegu: 26.03.2023

Godzina startu: 11:00

Dystans: półmaraton

Zobacz trasy biegów >>>

 

New Balance Bieg na Piątkę

Termin biegu: 26.03.2023

Godzina startu: 10:00

Dystans: 5 kilometrów

Zobacz koszulkę tego biegu >>>