24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Jak dojechać na start?

25-03-2023 15:03

Pamiętaj! W nocy z soboty (25 marca) na niedzielę (26 marca) nastąpi zmiana czasu zimowego na letni. Zmiana czasu skutkuje skróceniem snu o godzinę!


Jak dojechać na start?

Zachęcamy do przybywania komunikacją miejską. Rekomendujemy dojazd do stacji metra Dworzec Gdański i spacer do ulicy Konwiktorskiej. Liczba miejsc parkingowych w bezpośredniej okolicy startu jest bardzo ograniczona.

Czy obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska w dniu biegu?

W dniu rozgrywania biegów możesz poruszać się komunikacją miejską bezpłatnie na podstawie numeru startowego. Bezpłatne przejazdy obowiązują jedynie w strefie pierwszej w autobusach, tramwajach, metrze i SKM. Do skorzystania z przejazdu niezbędne jest posiadanie przy sobie numeru startowego.


Skąd i o której startujemy

17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski wystartuje 26 marca o godzinie 11:00. New Balance Bieg na Piątkę wystartuje 26 marca o godzinie 10:00. Uczestnicy na wózkach z napędem ręcznym startują z pierwszej linii o 9:55 w biegu towarzyszącym oraz 10:55 w biegu głównym.

Oba biegi startują z ulicy Konwiktorskiej. Dla każdego z dwóch startów przygotowana jest osobna brama startowa – przyjedź na start wcześniej, aby ustawić się w odpowiednim miejscu. Obie bramy startowe dzieli odległość około 150 metrów.


Strefy startowe

Pamiętaj, aby na starcie ustawić się w odpowiedniej strefie czasowej wyznaczonej przez flagi, zgodnej z kolorem oznaczonym w rogu Twojego numeru startowego.