24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Fiat Tipo oficjalnym samochodem 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego

25-02-2019 10:02

Z radością informujemy, iż w 2019 roku, po raz kolejny, największe imprezy Fundacji „Maraton Warszawski” będą napędzane przez koncern samochodowy FCA Poland.

Oficjalnym autem imprezy został Fiat Tipo. To auto wysokiej jakości z bogatym wyposażeniem, pojemnym bagażnikiem i przestronnym, komfortowym wnętrzem.  Fiat Tipo jest bestsellerem marki z Turynu, 31 marca jako pierwszy wyruszy na trasę 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego, prowadząc cały wyścig.

Fiat Tipo to samochód o mocnym charakterze i dynamicznej osobowości. Dostępny jest w 3 wersjach nadwoziowych: kompaktowy 5-drzwiowy hatchback, ekonomiczny 4-drzwiowy sedan i przestronne kombi.
Wnętrza wszystkich trzech wersji Fiata Tipo są komfortowe i praktyczne, aby zagwarantować maksymalną wygodę. Podróż autem ułatwia bogate wyposażenie standardowe oraz liczne pomysłowe rozwiązania, takie jak innowacyjny system UConnectTM 7” HD LIVE z 7”wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i ekranem dotykowym.

W gamie Tipo zastosowano prostą i liniową logikę: 3 nadwozia, proste wersje wyposażenia (rozszerzone o serie specjalne Business dla klienta flotowego), 3 jednostki napędowe, dostępne z manualną 5 lub 6 biegową skrzynią biegów.
Gamę modelu otwiera wersja Tipo Tipo wyposażona w silnik benzynowy 1,4 95 KM połączona z 6-biegową, manualną skrzynią biegów. Bogate wyposażenie standardowe tej wersji zawiera już m.in. klimatyzację, radio z portem USB, 6 poduszek powietrznych, centralny zamek sterowany z pilota w kluczyku, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz lusterka zewnętrzne. Tak wyposażona wersja Tipo Tipo kosztuje od 48 100 zł brutto.

Każdy z Was może zapoznać się z wszechstronną gamą Fiat Tipo w autoryzowanych punktach dealerskich lub poprzez stronę internetową www.fiat.pl
Aby przetestować gamę Tipo wystarczy umówić się na jazdę próbną !