24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Fuelcell Rebel v2, propozycja od New Balance na Półmaraton Warszawski

29-04-2021 16:04
Marzy Ci się dobry wynik na 15. Półmaratonie Warszawskim? Na pewno dobór obuwia na bieg będzie jednym z ważnych elementów. Wszak mają one nie przeszkadzać i nie zaprzepaścić formy, którą wypracujesz przez ten czas. Najlepiej, aby mogły jeszcze pomóc w osiągnięciu celu. Z tą myślą amerykański producent stworzył drugą już odsłonę bardzo dobrze przyjętego modelu New Balance Fuelcell Rebel v2.
To wyjątkowo wszechstronny model, który pozwala na szybkie bieganie, a teraz – dzięki technologii FuelCell w podeszwie środkowej – również w trakcie najdłuższych biegów.
Przełomowa linia FuelCell została stworzona, aby podnieść wydajność podczas biegu, a zadebiutowała na rynku w połowie 2019 roku. Pierwszym butem z całej serii był właśnie FuelCell Rebel, którego zadaniem była optymalizacja zwrotu energii i generowanie dodatkowej prędkości wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna. Technologia FuelCell była zaimplementowana w przedniej części Rebel v1 i zapewniała szybkie odbicie oraz uczucie lekkości.

Make the next time your best time

FuelCell Rebel v2 czerpie z najlepszych rozwiązań pierwowzoru jeśli chodzi o generowanie szybkości, ale z myślą o najdłuższych biegach model został wzbogacony o podeszwę środkową Fuel Cell, charakteryzującą się najwyższym współczynnikiem sprężystości. Fantastyczny zwrot energii współgra z niezwykle płynnym przetoczeniem stopy, który udało się uzyskać dzięki odpowiednio rozmieszczonym panelom z lekkiej wytrzymałej gumy oraz mieszance NDurance pokrywającej obszary narażone na większe zużycie

 

Najbardziej widoczną zmianą w drugiej odsłonie modelu Rebel jest odświeżony, nadający lekkości design cholewki. W oczy rzuca się duże logo N z boku oraz wyraźnie zaznaczony asymetryczny podział na dwa rodzaje paneli w kontrastowych kolorach – zbudowane z materiału o nieco odmiennej strukturze. Siateczka jest cienka oraz elastyczna i tylko w przedniej części widoczne jest wzmocnienie “toe bumper”, które jednocześnie tworzy więcej przestrzeni na palce i je chroni.

Najbardziej zabudowaną częścią buta jest obszar pięty z dość wysokim, ale miękkim i elastycznym zapiętkiem. Razem z asymetrycznym systemem sznurowania oraz cienkim, lecz szerokim językiem zapewniają wysoki komfort oraz odpowiednie trzymanie stopy w bucie.

New Balance Fuelcell Rebel v2 w wersji damskiej oraz męskiej dostępny jest w sklepie nbsklep.pl.