24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Prysznice dla biegaczy!

21-03-2023 18:03

Informujemy, że prysznice dla biegaczy biorących udział w niedzielnym wydarzeniu będą dostępne w budynku Ośrodka Polonia, ul. Konwiktorska 6 w godz.: 11:00 – 15:00.

Dziękujemy Aktywnej Warszawie za udostępnienie Ośrodka na potrzeby biegaczy i jednocześnie przypominamy, o konieczności zabrania ze sobą klapek.

Szatnie i masaże

Szatnie dla obu biegów będą ustawione wzdłuż Wisłostrady pomiędzy ul. Sanguszki i Wenedów. Natomiast hala masaży dla półmaratończyków będzie ustawiona w miasteczku biegowym (Multimedialny Park Fontann). Z masażu skorzystasz na podstawie numeru startowego półmaratonu.

 

Depozyty

W pakiecie startowym otrzymasz worek umożliwiający zdeponowanie rzeczy przed biegiem. Aby oddać depozyt, przyklej na niego specjalną naklejkę z numerem startowym, którą również znajdziesz w swoim pakiecie. Pozostałe dwie naklejki, które otrzymasz, mają charakter pamiątkowy.

Numer samochodu, do którego możesz oddać depozyt, znajdziesz na swoim numerze startowym. Depozyt odbierzesz wyłącznie na podstawie okazanego numeru startowego z tego samego samochodu, za linia mety.

Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności. Depozyty uczestników oby biegów przyjmowane będą od godziny 9:00.

PÓŁMARATON: 

Przyjmowanie i oddawanie depozytów: ul. Sanguszki.
Depozyty uczestników można będzie odbierać do godz. 15:30 z tych samych aut.

BIEG TOWARZYSZĄCY:

Przyjmowanie i oddawanie depozytów: ul. Wenedów.
Depozyty uczestników można będzie odbierać do godz. 12:00 z tych samych aut.