24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Owolovo firmą wspierającą 15. Półmaraton Warszawski

06-08-2021 15:08

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż 15. Półmaraton Warszawski podjął współpracę z nową, wyjątkową marką Owolovo. Naturalne i zdrowe produkty każdy z uczestników maratonu znajdzie w swoim pakiecie startowym – zachęcamy jednak do wypróbowania ich już teraz.

Owolovo to fantastyczna przekąska, w szczególności dla osób aktywnych fizycznie. To łatwe do przyswojenia źródło witamin i minerałów pochodzące w 100% z polskich warzyw i owoców. Prosty skład musów daje nam pewność, że dostarczamy organizmowi to, co najlepsze. Produkty takie jak Siła&Moc czy Buraszot, dzięki zawartym w nich soku z buraka zwiększają poziom azotanów w osoczu – co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną wydajność fizyczną.

Każdy mus Owolovo jest źródłem naturalnych węglowodanów (bez dodatku cukru), dzięki czemu dostarcza nam szybko przyswajalnej energii – niezbędnej do wysiłku fizycznego. W zależności od typu podejmowanej aktywności Owolovo sprawdzi się idealnie jako przekąska przed treningiem – w formie doładowania energetycznego dla organizmu, jak również po treningu – w celu uzupełnienia glikogenu dla prawidłowego funkcjonowania i  przyrostu masy mięśniowej.

Produkty Owolovo to w 100% warzywa i owoce –  brak konserwantów i sztucznych dodatków zdecydowanie wyróżnia je na rynku. Duże opakowania o pojemności 200g zostały stworzone z myślą o zapotrzebowaniu osób dorosłych bez negatywnego wpływu na środowisko przy produkcji mniejszych opakowań. Wygodne w użyciu tubki zaoszczędzą miejsca w torbie treningowej, a naturalny proces pasteryzacji produktu pozwala nam cieszyć się świeżością musów bez konieczności przechowywania ich w lodówce.