24 marca 2024 / March 24th, 2024

Akcja treningowa do 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

Półmaraton Warszawski od lat mobilizuje tysiące osób do rozpoczęcia sezonu biegowego i postawienia sobie pierwszych celów treningowych. Jeżeli chcesz spełnić swoje biegowe marzenia – 24 marca 2024 roku spotkajmy się na starcie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Niezależnie od tego, czy będzie to Twój pierwszy, czy kolejny bieg – pomożemy Ci się do niego przygotować!

Wiadomo już, że wiosna wystartuje w Warszawie 24 marca 2024 r. Aby wystartować razem z nią w dobrej formie, trzeba się odpowiednio się do tego przygotować. To czas, gdy już można zacząć myśleć o treningu. Często jednak nasze biegowe plany nie dochodzą do skutku. Wydają się zbyt odległe, wymagają poszukiwania różnych informacji, pojawiają się pytania, jak trenować, ile biegać. Wątpliwości mają negatywny wpływ także na motywację.

Jednak tym razem będzie inaczej! Z pomocą przychodzą bowiem nasi eksperci i trenerzy Magazynu Bieganie. Wspólnymi siłami przyszykowaliśmy akcją treningową do 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego, w której każdy, od debiutanta po doświadczonego zjadacza kilometrów, znajdzie coś cennego dla siebie. Dostarczymy nie tylko konkretne narzędzia treningowe, ale także ekspercką wiedzę i sporą dawkę motywacji! Zapisz się na 18. Półmaraton Warszawski – to pierwszy ważny krok w drodze do celu.

 

TRENUJ Z PLANEM

Pierwszym z elementów akcji są plany treningowe przygotowane z myślą o tych, którzy pragną zadebiutować na dystansie półmaratonu, a także dla tych, którzy mierzą w konkretny wynik: 2:00, 1:50, 1:45, 1:40, 1:30 i dla początkujących. Zobacz plany treningowe >>>

 


SPOTKAJMY SIĘ ONLINE

Jednak nasza akcja to coś więcej niż tylko rozpiski treningów. Zależy nam na tym, by przekazać Ci jak najwięcej cennej, eksperckiej wiedzy oraz wskazówek, których nie znajdziesz w żadnym planie treningowym. Porady te będą dotyczyć m.in. kwestii indywidualnego podejścia do treningów, stosowania poszczególnych środków treningowych, dokonywania zmian w treningu czy też taktyki na start w półmaratonie.

Gdzie szukać tych wskazówek? Przede wszystkim na naszej stronie, gdzie co tydzień będziemy publikować artykuły MagazynBieganie.pl, które pomogą przygotować się do startu w półmaratonie zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym biegaczom.


ODWAŻ SIĘ ZADEBIUTOWAĆ

To Twój debiut? Dla osób, które dopiero po raz pierwszy planują pokonać dystans półmaratonu, powstała specjalna strefa debiutanta. W niej będą znajdować się kolejne treści opracowane z myślą o początkujących biegaczach, nawet takich, dla których 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski będzie pierwszym w życiu startem w jakiejkolwiek biegowej imprezie. Nasze wskazówki pozwolą Ci krok po kroku dojść do upragnionego celu!

Dołącz do nas już dziś!