24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Wystartowała rekrutacja na wolontariat podczas 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

18-02-2023 13:02

Wolontariusze od lat są nierozłączną częścią wszystkich biegów organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”. Dzięki ich pomocy i zaangażowaniu tworzymy wspaniałą historię największych w Polsce biegów ulicznych! Nie inaczej będzie tej wiosny! Rekrutacja ruszyła!

Na platformie wolontariatu właśnie pojawi się formularz, w którym możesz zgłosić się do naszego teamu na 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, który odbędzie się 26 marca. Zgłoszenia przyjmujemy do 21.03.2023

GRUPY ZADANIOWE, DO KTÓRYCH MOŻESZ DOŁĄCZYĆ:
 
BIURO ZAWODÓW
limit wieku: 15 lat
Serce maratońskiej imprezy. Przez Biuro Zawodów przechodzą wszyscy zarejestrowani biegacze, aby odebrać swój pakiet startowy, uzyskać niezbędne informacje.
 
INFO 
– punkt stacjonarny
limit wieku: 15 lat
-patrole mobilne
limit wieku: 14 lat
To wolontariusze z tej grupy znają odpowiedź na każde pytanie. To ekipa dla osób, które lubią chłonąć wiedzę i szybko przyswajają nowe informacje.
START
limit wieku: 14 lat
Zespół wspierający na starcie. Wolontariusze pomagają biegaczom ustawić się w miejscu zgodnym z zadeklarowanym czasem oraz wypuszczają sukcesywnie kolejne fale biegaczy.
META
limit wieku: 14 lat
– grupa wydawka oraz
– grupa medale medale
 Wolontariusze to grupa, która wita biegaczy na mecie, wydaje im napoje oraz owoce. Każdy z biegaczy zostaje obdarowany przez nich uśmiechem oraz zasłużonym medalem.
ELITA/ANTYDOPING
limit wieku: 16 lat
Wolontariusze z  grupy Elita mają bezpośredni kontakt z najlepszymi biegaczami. Otaczają opieką najszybszych zawodników biegu – elitę biegaczy i biegaczek.
EXTRA
limit wieku: 16 lat
Grupa organizacyjna do zadań specjalnych. Bez nich zapewnienie komfortu zarówno biegaczom, jak i wolontariuszom byłoby niemożliwe.
ROWERZYŚCI
limit wieku: 18 lat
Nad zabezpieczeniem trasy biegu czuwają wolontariusze na rowerach. Mają oczy dookoła głowy i wyostrzone wszystkie zmysły, aby jak najszybciej reagować na nieprzewidziane sytuacje.

Stwórzmy wspólnie niepowtarzalne wydarzenie! Zapisz się wykorzystując specjalną platformę – wybierz grupę, do której chcesz dołączyć oraz zaznacz swoją dyspozycyjność.