24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

40 dni do 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

14-02-2023 08:02

40 dni dzieli nas od startu 17.  Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego w New Balance Biegu na Piątkę! To będzie święto biegania w stolicy Polski!

26 marca przywitamy wspólnie wiosnę! Nie może Was zabraknąć na największym w Polsce półmaratonie. Poczujcie promienie wiosennego słońca, radość z osiągniętego celu i euforię, jaka ogarnie Was, gdy przekroczycie spektakularną metę zlokalizowaną na Wisłostradzie!  Na liście startowej jest już blisko osiem tysięcy nazwisk!

 

Gwarancja imiennego numeru startowego
Biegacze, którzy zarejestrują i opłacą swój start na 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski do 24 lutego (piątek) mają gwarancję uzyskania imiennego numeru startowego!

 

Zmiana opłaty – zapisz się teraz!
Do 24 lutego obowiązywać będzie również aktualna-niższa opłata startowa.  Nie zwlekaj z opłaceniem zgłoszenia! Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą kwot. Skorzystaj z niższych cen!

 

Bieg towarzyszący – New Balance Bieg na Piątkę
Sprawdź się na dystansie pięciu kilometrów – wejdź gładko w sezon lub rozpocznij go z przytupem. Finiszuj na Wisłostradzie, spędź miły czas w Multimedialnym Parku Fontann w Miasteczku Biegacza a przede wszystkim – przemierz stolicę atestowaną i szybką trasą przy wyłączonym ruchu ulicznym.

Tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa na New Balance Bieg na Piątkę – 75 złotych. Zapisz się przed zmianą progu cenowego, bo od marca kwota za pakiet startowy wzrośnie!

 

Wiosna startuje w Warszawie!