24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Oficjalna koszulka New Balance Biegu na Piątkę!

07-03-2023 07:03

Oto oficjalna koszulka New Balance Biegu na Piątkę! Bieg na dystansie pięciu kilometrów towarzyszący największemu półmaratonowi w Polsce wystartuje 26 marca – na liście startowej jest już ponad 2 tysiące zapisanych. Rejestracja cały czas trwa. Wiosna wystartuje w Warszawie!

 

Oficjalna Koszulka

Zgodnie z tradycją przygotowaliśmy dla uczestników biegu towarzyszącego największemu półmaratonowi w Polsce pamiątkowe koszulki techniczne. Rozmiary koszulek zaprezentowane są TUTAJ.

Cena koszulki technicznej to 79 złotych. Tegoroczną koszulkę możecie zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić ją od dziś, korzystając ze swojego panelu biegacza, jeśli jesteście już zapisani.

 

Jak domówić koszulkę?

Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 16.03.2023 r. Po tym terminie zakup będzie niemożliwy!

Aby zamówić koszulkę techniczną do opłaconego we wcześniejszym terminie pakietu, po zalogowaniu się do swojego panelu rejestracyjnego należy wybrać kolejno:

TWOJE BIEGI -> SZCZEGÓŁY -> EDYTUJ DANE, a następnie wybrać koszulkę techniczną i jej rozmiar.

 

Dla kogo bieg na 5 kilometrów?

Pięć kilometrów to wyśmienity dystans na początek – większość biegaczy to właśnie od niego zaczyna przygodę ze startami. Ponadto – to znakomity wybór na początek sezonu i powrót do aktywności po zimie. Nie oznacza to jednak, że bardziej zaawansowani biegacze nie odnajdą się w tym wydarzeniu. Dla takich osób bieg stanowi świetną okazję, aby pobić swój życiowy rekord i powalczyć o znakomite życiówki!

 

Start w New Balance Biegu na Piątkę to świetna okazja dla początkujących biegaczy do tego, by poczuć atmosferę dużej imprezy na własnej skórze i oswoić się ze startami ulicznymi. Atestowana i wygodna trasa, tętniące życiem Miasteczko Biegacza i towarzystwo kilku tysięcy biegaczy – te emocje trzeba poczuć!

 

Termin biegu: 26.03.2023

Godzina startu: 10:00

Dystans: 5 kilometrów

 

Zapisy na New Balance Bieg na Piątkę oraz na bieg główny – 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski odbywają się na

stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

 

Zobacz trasy biegów >>>

Zobacz koszulkę 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego >>>