24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

LOT Miami

13-03-2019 19:03

Nowy Jork, Chicago, Tokio, Toronto, a może Londyn, Berlin lub Mediolan? Na najciekawsze wydarzenia biegowe organizowane w najpiękniejszych zakątkach świata najlepiej polecieć LOT-em. Przekonali się już o tym uczestnicy dwóch dotychczasowych odsłon naszego odLOTowego konkursu – w 2017 i 2018 roku. Wtedy gra toczyła się o bilety lotnicze do Los Angeles oraz pakiety startowe na maraton w mieście Aniołów. W 2018 roku do wygrania był lot do Singapuru i start Maratonie w Mieście Lwa. To co mamy dla Was w 2019 to prawdziwy hit! Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają połączenie na trasie Warszawa-Miami i to właśnie tam poleci zwycięzca!

Pierwsi pasażerowie skorzystają z bezpośredniego połączenia WARSZAWA-MIAMI, jakie uruchamia LOT – oficjalny partner 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego i 41. Maratonu Warszawskiego – już w czerwcu. Będzie to już 14. dalekodystansowa trasa, na którą wyleci Dreamliner LOT-u. Zwycięzca naszego konkursu będzie miał okazję osobiście sprawdzić najwygodniejsze bezpośrednie połączenie lotnicze z Warszawy, a także przekonać się  na własnej skórze z jakimi emocjami, widokami i energią łączy się przebiegnięcie maratonu w sercu Florydy zwaną Stanem Słońca.

Każdy, kto zdecydował się na start w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim, ma szansę stać się właścicielem vouchera na podwójny bilet lotniczy na trasie Warszawa – MIAMI – Warszawa oraz dwóch pakietów startowych na MIAMI MARATHON 9 lutego 2020r.

Brzmi zachęcająco? Sprawdź, co trzeba zrobić i do dzieła!

  1. Ukończ 14. PZU Półmaraton Warszawski.
  2. Zgłoś się do konkursu, nagraj 30 sekundowy filmik i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś wygrać lot do Miami i pakiety startowe.
  3. Ukończ 41. Maraton Warszawski i czekaj na wiadomość od nas

REGULAMIN