24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Rajd przygodowy na orientację – nowa impreza FMW!

14-03-2018 20:03

Jeśli lubicie ruch, przygody i wiecie do czego służy kompas, koniecznie spróbujcie swoich sił w wydarzeniu Krwawa Adventure Race!

W ramach imprezy możecie wybrać jedną z czterech tras:
– legendarną Krwawą Pętlę Bike&Run (4 osoby, 3 rowery 250 km)
– Krwawa AR – rajd przygodowy na orientację (zespół 2-osobowy: rower, kajak, bieg), ok. 80 km
– Krwawą Dychę – bieg na orientację, ok. 10 km
– oraz Spacer rodzinny, czyli pieszą trasę na orientację dla początkujących, ok. 3 km

Sprawdźcie nową odsłonę Krwawej AR i wybierzcie dystans dla siebie. Czeka was fantastyczna przygoda w postaci biegania i jazdy na rowerze z mapą po wawerskim lesie, spływu kajakowego Wisłą i zadań specjalnych! Baza imprezy będzie zlokalizowana w warszawskim Międzylesiu. Jesteście gotowi?

Dzięki wsparciu urzędu dzielnicy Wawer i w ramach promocji imprez na orientację start na nowych trasach jest bezpłatny. Obowiązują jednak limity miejsc, więc warto zapisać się wcześniej. W zamian za darmowy start rzucamy wyzwanie założenia zbiórki dla Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie! Do mety poniesie Was dodatkowa dawka energii!

Jak to zrobić?

W trakcie rejestracji wybierzcie “rejestrację charytatywną” #BiegamDobrze, uzbierajcie minimum 100 zł i wystartujcie z wyjątkowym pomarańczowym numerem startowym! Zawodnicy charytatywni gwarantują sobie oprócz specjalnego numeru startowego upominek i podwójną satysfakcję na mecie!

Szczegóły: www.krwawaar.com