24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Pakiet startowy — idealny prezent świąteczny!

25-11-2022 16:11

Obdarowywanie bliskich sprawia wiele radości. A jeśli grudzień to czas podziękowań, spotkań i wręczania prezentów, to pakiet startowy na zawody — idące za nim postanowienie i piękny cel, to podarunek idealny! Dla wszystkich tych, którzy chcą sprezentować bliskiej osobie start w zawodach mamy, jak co roku, vouchery prezentowe!

Możesz obdarować swoich bliskich pakietem startowym na 17. Półmaraton Warszawski, New Balance Bieg na Piątkę lub 45. Maraton Warszawski. To doskonały “kop” motywacyjny na przyszły rok, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi biegania.

Voucher jest do kupienia w naszym sklepie internetowym — sprawdź!

 

Jak to działa?

Voucher otrzymasz od nas mailem w ciągu dwóch dni roboczych. Do wiadomości załączony będzie plik PDF — kartka świąteczna, która zawiera unikalny kod wraz z instrukcją jego użycia podczas rejestracji. Aby zrealizować prezent, osoba obdarowana musi samodzielnie zarejestrować się na zawody przez stronę rejestracji, używając kodu z vouchera.

Kody mają określony czas, w którym można je zrealizować! Daty ważności unikalnych kodów wpisane są na zamówionej karcie — osoba obdarowana będzie wiedzieć, do kiedy należy się zarejestrować, aby prezent nie przepadł.

Zapisy na 17. Półmaraton Warszawski oraz New Balance Bieg na Piątkę już trwają – kod zrealizować będzie można od razu. Zapisy na 45. Maraton Warszawski rozpoczną się styczniu — dokładna data rejestracji podana zostanie wkrótce.

Polecamy wydrukować grafikę na grubszym papierze, tworząc elegancką kartę podarunkową.

 

Podaruj bliskiej osobie bilet do spełnienia marzenia!