24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Banany dla uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego od Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A.

04-03-2023 10:03

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny dostawcą bananów dla uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego będzie spółka Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. to największy rynek hurtowy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Dzierży prym w Europie jeżeli chodzi o produkcję warzyw. Pod względem wielkości ustępuje tylko podparyskiemu Roungis.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. to dwa podstawowe obszary działania: hurtowa sprzedaż świeżych owoców i warzyw oraz hurtowa sprzedaż kwiatów. Na terenie Rynku działają również dwie duże hurtownie spożywcze typu cash&carry, znaczący dystrybutor owoców morza i ryb oraz hurtownie oferujące orzechy, bakalie, delikatesowe produkty z Grecji i Hiszpanii.

Spółka szacuje, że z jej usług korzysta aż 20 tys. polskich, rodzinnych gospodarstw sadowniczych, ogrodniczych. Obliczenia mówią, że 14 milionów konsumentów spożywa owoce i warzywa, które pochodzą z Rynku Hurtowego w Broniszach!