24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

DPD Polska partnerem PZU Półmaratonu

06-02-2019 13:02


DPD Polska trzeci rok z rzędu będzie partnerem najważniejszych imprez biegowych Fundacji – PZU Półmaratonu Warszawskiego, sztafety Ekiden i Maratonu Warszawskiego.

DPD Polska chętnie promuje takie wartości jak aktywny tryb życia, wytrwałość w dążeniu do celu i rywalizację w duchu „fair play”.Współpraca z Fundacją jest nie tylko znakomitą okazją do wyeksponowania naszej marki jako znaku rozpoznawczego ludzi wytrwałych i dążących do sportowej doskonałości. Dzięki niej w naszej firmie powstała drużyna zapalonych biegaczy, którym przyświeca hasło „Twoja zwycięska paczka” – mówi Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w DPD Polska.

Partnerstwo z Fundacją „Maraton Warszawski” nawiązuje do strategii społecznej odpowiedzialności biznesu DPDgroup – Driving Change. W ramach postulatu „bliżej społeczności” DPD dołączyła do programu Firma Przyjazna Bieganiu.

Wsparcie dla masowych biegów ulicznych oznacza promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia w otoczeniu zewnętrznym i wewnątrz firmy. Jej pracownicy tworzą więc społeczność skupioną nie tylko wokół firmowych, ale także sportowych celów.

DPDgroup doręcza codziennie 4,8 mln przesyłek na całym świecie w sposób neutralny dla środowiska. Jest siecią kurierską holdingu GeoPost, który należy do poczty francuskiej La Poste. GeoPost w 2017 r. zanotowała przychody w wysokości 6,8 mld euro.

Dzięki naszej współpracy, uczestnicy 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego mogą zamówić wysyłkę pakietu startowego pod wskazany adres. Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://polmaratonwarszawski.com/regulamin-wysylki/