24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje o godzinie 9:30!

21-02-2024 09:02
Biegacze, zapoznajcie się z komunikatem organizacyjnym dla uczestników i osób zainteresowanych New Balance Biegiem na Piątkę.
Bieg wystartuje o godzinie 9:30! Wszystkich tych, którzy zapisali się na bieg na dystansie pięciu kilometrów pragniemy poinformować, że godzina startu biegu to 9:30. Bieg główny – 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski wystartuje o 11:00, bez zmian.
Zmiana godziny startu z 10:00 na 9:30 podyktowana jest warunkami logistycznymi – decyzję podjęliśmy biorąc pod uwagę nowy przebieg trasy i mają na uwadze Wasz komfort i bezpieczeństwo. Niezmienne pozostają inne zapisy z regulaminu biegu. Przypominamy, że limit czasu na pokonanie dystansu 5 kilometrów to 45 minut. Limit uczestników biegu wynosi 5 tysięcy osób.
Pamiętajcie, w tym roku startujemy w przedostatnią niedzielę marca (24.03), a więc nie zmieniamy czasu na letni. NIE śpimy godzinę krócej przed tym startem!
Po ukończeniu biegu i odbiorze depozytów zawodników zapraszamy do Miasteczka Biegacza, w którym będzie istniała możliwość odpoczęcia po wysiłku i skorzystania z przygotowanych wraz ze sponsorami atrakcji.
  • Jeśli jesteście zainteresowani otrzymaniem numeru startowego do domu, to wysyłkę możecie zamówić do 4 marca. Szczegóły tutaj >>>
  • Informacje praktyczne o biegu znajdziecie w naszym Informatorze >>>
  • Zapisy na bieg odbywają się na stronie rejestracji >>>

Do zobaczenia w Biurze Zawodów i na starcie New Balance Biegu na Piątkę! Jeśli nie dokończyliście swojej rejestracji i nie widzicie swoich nazwisk na liście startowej>>>, zapiszcie się.
Na liście startowej jest już prawie 3 tysiące osób! Do końca miesiąca obowiązuje aktualna, niższa opłata startowa – nie zwlekajcie!