24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

24 września serce Warszawy znów zabije mocniej. Zapisy na 45. Maraton Warszawski wystartują 3 stycznia o 12:00!

02-01-2023 19:01

Tysiące biegaczy po raz kolejny zrealizują jedno z największych biegowych celów, a Warszawa stanie się biegowym sercem Polski! Jubileuszowa, 45. edycja Maratonu Warszawskiego odbędzie się 24 września 2023 roku. Zapisy na bieg na królewskim dystansie rozpoczną się 3 stycznia o godzinie 12:00.

 

To może być Twój Wielki Dzień!

Wielki bieg, będący symbolem niezłomności i sportowej tradycji, jako jeden z nielicznych na świecie, nieprzerwanie od ponad czterech dekad, gromadzi na starcie biegaczy pragnących zmierzyć się z królewskim dystansem. Start w Maratonie to wielkie przedsięwzięcie i marzenie wielu biegaczy, to bardzo ważny dzień poprzedzony miesiącami przygotowań. Spełnij swoje marzenie — nie odkładaj go, zrealizuj plan i przeżyj przygodę, która uczy i dopełnia każdego biegacza. W 2023 roku przebiegnij jubileuszowy 45. Maraton Warszawski!

 

Akcja treningowa

Wiemy, jak istotne jest wsparcie treningowe. Pomożemy Ci przygotować się do Maratonu Warszawskiego. Razem z ekspertami magazynbieganie.pl przygotujemy plany treningowe, artykuły poradnikowe i przestrzeń, w której będziecie mogli wymieniać się spostrzeżeniami i motywować. Nic – tylko trenować!

 

#BiegamDobrze

Pomagaj biegając! Na 45. Maraton Warszawski możesz zapisać się w ramach największej w Polsce biegowej akcji charytatywnej –  #BiegamDobrze. Pokaż znajomym, że Biegasz Dobrze, zachęć ich do wspierania Cię w pomocy  wybranej organizacji dobroczynnej i wspólnie pomagajcie. Po zebraniu kwoty minimalnej w wirtualnej skarbonce utworzonej podczas rejestracji na bieg otrzymasz wyjątkowy pomarańczowy numer startowy, będący znakiem rozpoznawczym Dobroczynnych Bohaterów. W słusznej sprawie biegnie się lżej!

 

Podaruj start bliskiej osobie

Prezent w postaci pakietu startowego na 45. Maraton Warszawski ucieszy każdego zapalonego biegacza. Voucher, zakupiony w naszym sklepie, otrzymasz mailem w pliku PDF – możesz go wydrukować i zrobić piękną kartkę okolicznościową. Podarunek zawierać będzie kod, który podczas rejestracji wyzeruje opłatę startową.

Sprawdź nasz sklep!

 

Termin zapisu ma znaczenie – nie zwlekaj!

Zapisanie się na bieg w pierwszej części rejestracji to korzyść. Pierwsza tura rejestracji to niższa opłata startowa. Wiemy, że wcześniej nadany numer startowy jest motywacją i pozwala wytrwać w przygotowaniach. Im silniejsze postanowienie, tym pewniejszy sukces!

 

24 września możesz spełnić swoje marzenia! Do zobaczenia na starcie! Zapisy rozpoczną się 3 stycznia!