24 marca 2024 / March 24th, 2024

New Balance Bieg na Piątkę

AKTUALIZACJA 18.03.2024:

Zakończyły się zapisy na New Balance Bieg na Piątkę! Osiągnięty został limit pięciu tysięcy uczestników. Lista startowa została zapełniona stuprocentowo! Dziękujemy wszystkim, którzy pobiegną w biegu towarzyszącym 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Widzimy się już w niedzielę, start biegu o 9:30!

 

Zapraszamy do lektury Informatora, który przygotowaliśmy z myślą o uczestnikach – zapoznajcie się z mapami i instrukcjami technicznymi przed biegiem!


Na tego newsa czekało wielu biegaczy! New Balance Bieg na Piątkę będzie towarzyszył 18. Półmaratonowi Warszawskiemu! Zmierz się dystansem 5 km, pobiegnij piękną trasą w stolicy Polski i poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia! Zapisy na bieg rozpoczynają się 12 grudnia o 12:00! Dla pierwszych 500 osób przygotowaliśmy niższą opłatę startową – zapraszamy.

 

Idealne wyzwanie dla początkujących i zaawansowanych
Pięć kilometrów to idealne wyzwanie na początek przygody z bieganiem – jeśli marzysz o rozpoczęciu przygody biegowej, to jest czas idealny! Doświadcz wielkich emocji i niesamowitej energii, daj się ponieść nogom i fantazji! New Balance Bieg na Piątkę to nie tylko wyścig. To przede wszystkim świetna zabawa wśród ludzi, których połączyła wspólna pasja.

Jeśli zaś jesteś doświadczonym biegaczem, to na trasie New Balance Biegu na Piątkę rozwiniesz skrzydła – jesteś gotowy na wielkie ściganie? W przedostatnią niedzielę marca możesz zawalczyć o życiówkę na dystansie 5km!

 

Wiosna startuje w Warszawie

New Balance Bieg na Piątkę odbędzie się 24 marca 2024 roku. W ubiegłorocznej edycji biegu wzięło udział ponad 3 tysiące osób – wiemy, że startem w kolejnej odsłonie biegu zainteresowanych jest więcej osób. Warto zapisywać się od razu po otwarciu rejestracji, ponieważ dla pierwszych 500 osób przygotowaliśmy niższą opłatę startową! Limit uczestników wynosi 5 tysięcy osób – nie przegapcie okazji do startu w tej wyjątkowej imprezie.

 

 Pobiegnij w słusznej sprawie

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi  wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz może wspomóc wybraną – jedną, spośród kilku organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce pozwala na start w imprezie i otrzymanie wyjątkowego-pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze. 

Wystarczy wejść na stronę rejestracji, wybrać opcję ścieżki charytatywnej i postępować zgodnie z informacjami. Uczestnikom, którzy do 29 lutego 2024 r. zgromadzą na koncie swojej zbiórki co najmniej 200,00 złotych, nadawany jest numer startowy New Balance Biegu na Piątkę 2024. Koszt startu Uczestnika pokrywa wspierana organizacja charytatywna.

 

Śledźcie nasze Social Media i dołączajcie do wydarzenia na Facebooku >>> – bądźcie na bieżąco!
Do zobaczenia 24 marca 2024 roku!

 


TERMIN: Bieg odbędzie się w dniu 24 marca 2024 roku w Warszawie.

GODZINA STARTU: Start biegu nastąpi o godzinie 9:30.

LIMIT CZASOWY: Uczestników obowiązuje limit czasu wynoszący 45 minut, liczony od strzału startera dla danej fali.

OPŁATY STARTOWE:

  • pierwsze 500 osób lub do dnia 31 stycznia 2024 r. (w wypadku wcześniejszego niewyczerpania limitu 500 osób) – 69 zł
  • po wyczerpaniu limitu 500 osób lub od 1 lutego 2024 r. – 79 zł
  • od 1 marca 2024 r. do 21 marca 2024 r. – 89 zł
  • od 22 marca 2024 r. (także w Biurze Zawodów) – 99 zł

KWOTA MINIMALNA #BIEGAMDOBRZE ORAZ TERMIN: 200 zł – 29 lutego 2024 r.

REJESTRACJA: Rejestracja na wydarzenie będzie odbywać się, jak zwykle, przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Zgłoszenia online rozpoczynają się 12 grudnia i zostaną zamknięte w dniu 23.03.2024 r.

LIMIT UCZESTNIKOW: Limit uczestników New Balance Biegu na Piątkę wynosi 5 000 osób.

REGULAMIN >>>

LISTA STARTOWA >>>