24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Jak śledzić wydarzenie? Wyniki, kamera, relacje

23-03-2024 20:03
Wiemy, jak ważna jest możliwość śledzenia wydarzenia sportowego! Dla wszystkich – niezależnie od tego, czy są biegaczami, fanami rywalizacji o Medale Mistrzostw Polski czy kibicami, przygotowaliśmy ściągę dotyczącą relacji z 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

WYNIKI

Wyniki wszystkich uczestników będą dostępne online w znanej biegaczom formule. Tabele pokażą międzyczasy co 5 kilometrów – można zatem śledzić swoich bliskich pokonujących kolejne odcinki lub sprawdzić swoje międzyczasy po biegu. Strona pokaże także prognozowany czas na mecie.

  • Menu z lewej strony ekranu z wynikami pozwoli na przełączanie się pomiędzy biegami.
  • Dodatkowo każdy uczestnik, od razu po biegu, otrzyma także SMS ze swoim wynikiem.

RELACJE FOTO, WIDEO I TEKSTOWE

Wydarzenie sportowe to nie tylko wynik – czas na mecie. To także cała masa momentów wartych zatrzymania w kadrze, nagrania, emocji i radości. Chcemy pokazać Wam Start Wiosny z wielu perspektyw!

  • Kamera na mecie – jak co roku, na mecie biegu umieścimy kamerę, która upamiętni Wasz finisz. Materiał będzie emitowany na żywo – a potem dostępny do obejrzenia jako wideo. Live będzie pokazywany na You Tubie, ale umieścimy go również tutaj, na naszej stronie.

  • WWW MagazynBieganie.pl –  śledźcie relację live jeśli pasjonuje Was walka o wynik sportowy. Biegowi eksperci będą dla Was wybierać i publikować najważniejsze treści minuta po minucie w automatycznie aktualizowanej relacji tekstowej – sprawdźcie: 
  • FB MaratonWarszawski – tu spodziewajcie się sesji reporterskich LIVE z biegu. Nie zapomnijcie zajrzeć tam też po biegu – wróćcie po galerie zdjęć, wideo i bogate podsumowania z różnych perspektyw.
  • IG maratonwarszawski – nasz kanał to szansa, by zajrzeć za kulisy Półaratonu Warszawskiego. Pokażemy Wam Bieg od kuchni! Na co dzień przybliżamy biegowe emocje, relacjonujemy wydarzenia i przypominamy o najważniejszych kwestiach oraz rozmawiamy z Wami.
  • IG team_up_europe – tu dodatkowa dawka relacji z biegu – wywiady z zawodnikami, prezentacje i zakulisowe emocje towarzyszące walce o zwycięstwo w rywalizacji topowych zawodników w Europie.

Do zobaczenia! Pamiętajcie, że najwięcej emocji przeżyjecie, gdy pojawicie się z nami w Miasteczku Biegacza, a nagrania, relacje i posty nadrobicie wieczorem 😉 


Co jeszcze może Cię zainteresować?