24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Kibicuj z telebimu!

14-03-2023 16:03

Dzięki Nationale-Nederlanden możesz wspierać uczestników półmaratonu jak kibic na medal. Wejdź na stronę www.nn.pl/kibice i wyślij swoje zdjęcie, jak kibicujesz. Biegacze zobaczą twój doping na telebimie ustawionym na trasie biegu.

Do 24 marca (do godz. 17:00) na stronie internetowej www.nn.pl/kibice zbieramy zdjęcia, które zagrzewają do biegu. W dniu wydarzenia wyświetlimy je na telebimie zlokalizowanym w Strefie Kibica przy Moście Świętokrzyskim.

Jak zostać kibicem na medal?

To proste. Wejdź na www.nn.pl/kibice. Wyślij zdjęcie, w którym dopingujesz uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Jeśli chcesz pokazać swoje wsparcie konkretnej osobie, zatytułuj zdjęcie jej numerem startowym. Gdy będzie przebiegać obok telebimu przy Moście Świętokrzyskim, zobaczy Twój doping.

Wszystkie zdjęcia przesłane przez Was, kibiców na medal, zostaną wyświetlone uczestnikom biegu. A po wydarzeniu, na stronie akcji stworzymy galerię najlepiej dopingujących.

Zachęcamy Was też kibicowania przy trasie biegu i odwiedzin w strefy atrakcji Nationale-Nederlanden w miasteczku biegowym.

Szczegóły akcji na: www.nn.pl/kibice