24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ostatni dzień niższej opłaty startowej na New Balance Bieg na Piątkę!

28-02-2023 10:02

Przebiegnij New Balance Bieg na Piątkę – sprawdź się na dystansie 5 kilometrów już 26 marca! Nie przegap zmiany opłaty startowej! Niższa opłata startowa obowiązuje tylko do końca dnia!

 

Trasa biegu – prosta i szybka!

Start biegu nastąpi z ulicy Konwiktorskiej. Po skręcie w prawo trasa prowadzić będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza, aż do Placu Wilsona, później nastąpi długi zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego, który pozwoli rozpędzić się lub złapać drugi oddech. Następnie zakręt – znów w prawo i długa aż na dwa kilometry prosta prowadząca do mety na Wisłostradzie. W okolicach czwartego kilometra uczestnicy przebiegną obok Cytadeli Warszawskiej. Meta biegu zlokalizowana będzie w okolicy Multimedialnego Parku Fontann, w którym powstanie pełne atrakcji dla całych rodzin Miasteczko Biegacza.
– Wyłączone z ruchu samochodowego ulice Warszawy i doping kibiców to przeżycie na najwyższym poziomie. Trasa New Balance Bieg na Piątkę sprzyja dobrym wynikom i jest doskonała na początek biegowej przygody – pokazały nam to ubiegłoroczne rezultaty i zadowoleni biegacze. Trzymamy kciuki za wyniki wszystkich uczestników! – mówi Magda Skrocka dyrektor komunikacji Fundacji „Maraton Warszawski”.

Dla kogo start na 5 kilometrów?

Pięć kilometrów to wyśmienity dystans na początek – większość biegaczy to właśnie od niego zaczyna przygodę ze startami. Ponadto – to znakomity wybór na początek sezonu i powrót do aktywności po zimie. Nie oznacza to jednak, że bardziej zaawansowani biegacze nie odnajdą się w tym wydarzeniu. Dla takich osób bieg stanowi świetną okazję, aby pobić swój życiowy rekord i powalczyć o znakomite życiówki!

 

Poczuj emocje wielkiej imprezy biegowej – 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

Start w New Balance Biegu na Piątkę to świetna okazja dla początkujących biegaczy do tego, by poczuć atmosferę dużej imprezy na własnej skórze i oswoić się ze startami ulicznymi. Atestowana i wygodna trasa, tętniące życiem Miasteczko Biegacza i towarzystwo kilku tysięcy biegaczy – te emocje trzeba poczuć! Czy tym biegiem rozpoczynać będą się prawdziwe sportowe pasje warszawiaków? Udział w New Balance Biegu na Piątkę może być okazją do przyjrzenia się wielkiemu biegowemu wydarzeniu – 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiemu. Bieg na krótszym dystansie pozwoli zaznać prawdziwych, długodystansowych emocji. Wiosna wystartuje w Warszawie w licznym i rozbieganym gronie!

 

Nadchodzi zmiana opłaty – nie zwlekaj! 

Tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa na bieg – 75 złotych. Zapisz się przed zmianą progu cenowego, bo od marca kwota za pakiet startowy wzrośnie. Przywitaj wiosnę przemierzając ulice w samym sercu Warszawy wraz z tysiącami biegaczy! Bez względu na to, czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – dołącz do nas! Na tym biegu przeżyjesz wspaniałe sportowe emocje! Spotkaj się z tysiącami biegaczy na trasie wiodącej m.in. przez Nowe Miasto, Plac Wilsona i Wisłostradę. Przeżyj niezapomniane emocje, przekraczając spektakularną metę przy Multimedialnym Parku Fontann.

Termin biegu: 26.03.2023
Godzina startu: 10:00
Dystans: 5 kilometrów

Zapisy na New Balance Bieg na Piątkę oraz na 17. Półmaraton Warszawski odbywają się na stronie rejestracji >>>