24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

1000 nadanych numerów startowych na New Balance Bieg na Piątkę!

07-02-2023 10:02

Lista startowa New Balance Biegu na Piątkę zapełnia się – już okrągły tysiąc Biegaczy i Biegaczek zarejestrowało się na bieg! New Balance Biegu na Piątkę odbędzie się na widowiskowej i wygodnej trasie, ze startem na ul. Konwiktorskiej przy warszawskim Nowym Mieście, metą na szerokiej Wisłostradzie i miasteczkiem biegowym w Multimedialnym Parku Fontann. Wyłączone z ruchu samochodowego ulice Warszawy i doping kibiców to szansa na przeżycie sportowych emocji na najwyższym poziomie!

 

Dla początkujących – spokojne wdrożenie

Pięć kilometrów to wyśmienity dystans – większość biegaczy to właśnie od niego zaczyna przygodę ze startami. Możesz spróbować swoich sił w krótszym biegu i zapoznać się z emocjami, jakie towarzyszą startom masowym.  Ponadto – to znakomity wybór na początek sezonu i powrót do aktywności po zimie. Powolne wchodzenie w okres startowy i wydłużenie dystansu wraz z upływającymi tygodniami w roku to częsty wybór biegaczy.

 

Dla zaawansowanych – szybkie ściganie

Ci, którzy lubią się ścigać i marzą o wybieganiu życiówki również będą zadowoleni z wyboru New Balance Bieg na Piątkę. Gdy jest się już doświadczonym biegaczem i czuje się głód szybkich biegów, warto spróbować porwać się na personal best. Dostosowany okres przygotowań i plan, który pozwoli wypracować szybkość, mogą zaowocować naprawdę znakomitym wynikiem. Szybka piątka może być emocjonującym przeżyciem!

 

Godzina startu – 10:00

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje o godzinie 10:00. Zmiana godziny startu względem początkowej podyktowana jest warunkami logistycznymi oraz licznymi głosami od biegaczy chcących wystartować na obu dystansach. Teraz ci, którzy 26 marca pragną wystartować w obu biegach – na dystansie półmaratonu i pięciu kilometrów mają taką możliwość.

Biegacze, którzy przygotowują się do udziału w jednym biegu – na pięć kilometrów, dzięki zmianie mają możliwość dobiec na metę jeszcze przed startem półmaratonu. Po ukończeniu biegu zawodników zapraszamy do Miasteczka Biegacza, w którym będzie istniała możliwość odpoczęcia po wysiłku. Zmiana godziny pozwoli również, zainteresowanym rozstrzygnięciami w 17. Półmaratonie Warszawskim lub czekającym na bliskich biegnących dłuższy dystans, na uzyskanie zapasu czasowego, w którym odbiorą swoje depozyty i przejdą na metę Półmaratonu.

 

Zapisy trwają!

Wpisz się na listę i wystartuj z Wiosną w Warszawie!

Opłata startowa:  75 zł do końca lutego!