24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

14% zniżki na zdrowe posiłki z Nice To Fit You!

26-03-2024 13:03

Nice To Fit You, znane z oferowania zdrowych i zbilansowanych posiłków dla osób aktywnych fizycznie, przygotowała specjalną promocję dla naszych biegaczy!

 

Od teraz do 31 marca, każdy, kto zdecyduje się na zakup posiłków na stronie www.ntfy.pl, może skorzystać z 14% zniżki na całe zamówienie. Wystarczy wpisać kod promocyjny POLMARATON podczas składania zamówienia, aby skorzystać z oferty.

Promocja jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy chcą wspierać swoje treningi zdrową i zbilansowaną dietą. Posiłki oferowane przez Nice To Fit You są przygotowywane z wysokiej jakości składników, a ich receptury są opracowywane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich preferencji żywieniowych i celów treningowych.

 

Promocja nie łączy się z programem lojalnościowym, więc nie można łączyć zniżek. Niemniej jednak, 14% zniżka to świetna okazja, aby spróbować zdrowych i smacznych posiłków od Nice To Fit You.

Nie zwlekajcie i skorzystajcie z tej promocji już dziś! Zamówcie swoje posiłki na stronie www.ntfy.pl i cieszcie się zdrową dietą, która pomoże Wam osiągnąć cele treningowe.

Zamów na ntfy.pl >>>