24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

10 tysięcy nazwisk na liście startowej 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

13-03-2023 10:03

Na liście startowej 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego jest już dziesięć tysięcy osób! Na bieg towarzyszący – New Balance Bieg na Piątkę zapisanych jest już dwa i pół tysiąca uczestników. Wiosna wystartuje w Warszawie!

Biegowe rozpoczęcie wiosny!
Wiosenny sezon biegowy rozpocznie się właśnie tu – w Stolicy. 26 marca na trasę dwóch biegów wyruszy kilkanaście tysięcy uczestników. Na wszystkich czekać będzie pamiątkowy medal. Wiosna wystartuje w Warszawie w wyjątkowym i bardzo licznym gronie. Ponad dziesięć tysięcy uczestników na trasie biegu głównego to prognostyk świetnej atmosfery i wyjątkowego wydarzenia. Półmaraton Warszawski to rokrocznie tradycja dla wielu biegaczy z całej Polski – od tego biegu rozpoczyna się wiosenny okres startowy.

Na biegaczy czeka dystans półmaratoński oraz pięć kilometrów – w zależności od dyspozycji i formy biegowej oraz celu można wybrać ten, na którym planuje się powalczyć. Już teraz trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Zachęcamy również do zaproszenia bliskich do kibicowania – razem twórzmy atmosferę święta biegania w Stolicy!

 

Zapisy trwają!
Zapisy wciąż trwają – zarówno na półmaraton, jak i na bieg na 5 kilometrów nadal można się zapisać. Na uczestników biegów czekają: bogate pakiety startowe, punkty kibicowania na trasie, pamiątkowy medal, Miasteczko Biegacza pełne atrakcji i spektakularna meta na Wisłostradzie! Żaden biegacz nie może tego przegapić!