24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

15. Półmaraton Warszawski przełożony

26-01-2021 10:01

Drodzy biegacze,

do terminu 15. Półmaratonu Warszawskiego zostały 2 miesiące. Jak wiecie, w chwili obecnej nie można organizować imprez sportowych, a perspektywy i konkretne wytyczne dotyczące najbliższej przyszłości nie są jeszcze znane. Wiemy już jednak na pewno, że wyczekiwanego biegu nie będziemy mogli przeprowadzić w ostatni weekend marca.

Obecnie dopracowujemy możliwe scenariusze. Pozostajemy też w kontakcie z władzami i innymi organizatorami, z którymi podejmujemy inicjatywy na rzecz odmrożenia branży sportu masowego na jasnych zasadach i tak szybko, jak będzie to możliwe. Z oczywistych powodów nie możemy podać Wam jeszcze pewnej daty jubileuszowego półmaratonu. Nie chcemy być zmuszeni do kolejnej zmiany.

W ubiegłym roku udało nam się osiągnąć więcej, niż wydawało się możliwe. Zorganizowaliśmy wyjątkową edycję Maratonu Warszawskiego. Mamy nadzieję, że to doświadczenie daje Wam pewność, że zrobimy wszystko, aby nasze imprezy mogły się odbyć i były przeprowadzone w sposób bezpieczny.

Będziemy Was informować o kolejnych krokach, a przede wszystkim – nowej dacie 15. Półmaratonu Warszawskiego. Możecie być pewni, że tak jak w roku ubiegłym, wniesione przez Was opłaty startowe nie przepadają. Wraz z ogłoszeniem nowej daty ponownie uruchomimy pełen wachlarz możliwości: od różnych opcji przeniesienia opłaty, po jej wycofanie.

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami. Pomimo tego, że od blisko roku nie możemy organizować dla Was biegów, które znacie, wierzymy, że wrócimy z mocą, której świat nie widział!

Dbajcie o siebie i biegajcie. To właśnie pasja czyni nas silniejszymi.

FMW