24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Zadbamy o Ciebie i Twoich kibiców

09-03-2023 18:03

Twoi bliscy to z pewnością kibice na medal! W Nationale-Nederlanden przygotowaliśmy szereg atrakcji, dzięki którym Twoi bliscy będą mogli zapewnić Ci doping na najwyższym poziomie. Nie zapomnieliśmy też o biegaczach.


Do jednej z największych imprez biegowych w stolicy zostało już kilka tygodni. Biegacze z pewnością dbają o formy życia, a rodzina i przyjaciele z pełnym zaangażowaniem ich w tym wspierają. Właśnie z myślą o kibicach, w Nationale-Nederlanden przygotowaliśmy atrakcje, które pomogą przygotować jak najlepszy doping. Z myślą o biegaczach przygotowaliśmy niespodziankę, która będzie czekać na Was od 15 marca na www.nn.pl/polmaraton/dla-biegacza.


24-25.04 – Ty odbierasz pakiet startowy, a Twoi bliscy – gadżety do kibicowania

Kiedy będziesz odbierać swój pakiet startowy w Pałacu Kultury i Nauki, pamiętaj, aby zabrać ze sobą najbliższych. W strefie naszej marki Nationale-Nederlanden czekać na Was będą m.in. gadżety kibica, spotkania z ekspertami, zabawa na interaktywnym podium z konfetti, a także możliwość zrobienia zdjęcia, które wyemitujemy na telebimie na trasie biegu.
Jak już odbierzesz pakiet startowy, w strefie marki Nationale-Nederlanden:

– zapiszesz na ściance celów czas, w którym chcesz przebiec półmaraton (a po biegu, sprawdzisz, czy udało Ci się osiągnąć ten cel),
– spotkasz Piotra Galusa, trenera fitness i dziennikarza sportowego oraz innych ekspertów, którzy opowiedzą o diecie sportowca (również młodego) oraz o optymalnym przygotowaniu treningu,
– poznasz Tomka Zyśko – ultramaratończyka, który pobiegnie w 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim, a kilka miesięcy później – w Badwater 2023, najtrudniejszym biegu na świecie. Tomek swoją przygodę z bieganiem zaczął (dosłownie) w trampkach w na wakacjach w Bułgarii. Jak osiągnął poziom ultra? Co, poza kondycją, daje mu bieganie? Dowiecie się z video >>>

 


26.03 – Biegniesz, a my dbamy o kibiców

W Nationale-Nederlanden dbamy o wszystkich kibiców:
– o najmłodszych – zapraszamy małych i dużych amatorów biegania do rodzinnej strefy atrakcji Nationale-Nederlanden w Multimedialnym Parku Fontann
– o tych, którzy chcą zadbać o zdrowie – w Multimedialnym Parku Fontann stanie Medbus. To mobilny gabinet, w którym wykonamy prawie 200 bezpłatnych badań (USG piersi, jąder lub tarczycy; badania krwi w zakresie profilaktyki cukrzycy oraz badanie ciśnienia).
– o amatorów muzyki – w samo południe spotkamy się pod siedzibą Nationale-Nederlanden (ul. Topiel 12). Będziemy zagrzewać Cię do biegu wspólnie z najlepszym polskim Elvisem i zespołem The King’s Friends!
– o amatorów dobrej zabawy – zapraszamy wszystkich do strefy kibica Nationale-Nederlanden przy Moście Świętokrzyskim! To tam będzie zlokalizowany telebim, na którym wyświetlimy zdjęcia kibiców zagrzewających biegaczy. Zapewniamy też dobrą muzykę i wspaniałą zabawę z DJ-em.

Więcej informacji o atrakcjach, które przygotowaliśmy, znajdziecie na stronie www.nn.pl/polmaraton.