24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Przebiegłeś 12. PZU Półmaraton Warszawski? Możesz wygrać nowego Fiata Tipo!

12-06-2017 15:06

Ukończyłeś 12. PZU Półmaraton Warszawski i marzy Ci się debiut lub walka o nową życiówkę na królewskim dystansie? Nie zatrzymuj się w połowie drogi! Przygotowaliśmy motywacyjny konkurs dla wszystkich tych, którzy wiosną pokonali z nami 21 km, a teraz poważnie myślą o stawieniu czoła maratonowi. Wyzwanie, które dziś rzucamy, pomoże Ci zmotywować się i przekroczyć kolejną barierę.

 

Zatem do dzieła! Zapisz się na 39. PZU Maraton Warszawski i zawalcz o nowego, 5-drzwiowego Fiata Tipo. Chcemy podziękować Ci za to, że biegasz z nami przez cały sezon i docenić to, że za każdym razem stawiasz sobie coraz wyżej poprzeczkę.
Gorąco namawiamy do Cię do kontynuowania Twojej rozbieganej przygody podczas jesiennego Maratonu. W zamian możemy zaoferować kompaktowego, rodzinnego Fiata Tipo, ale musimy zaznaczyć – nie będzie łatwo.

O co chodzi?
Po tym jak zapiszesz się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim, za pomocą specjalnego algorytmu, na podstawie Twojego czasu z 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego, obliczymy prognozowany czas, w którym powinieneś ukończyć dystans maratonu.

Brzmi dobrze?
Dzięki prognozie będziesz wiedział, jakie wyzwanie stoi przed Tobą. Jeżeli mu sprostasz i pobijesz przewidywany czas chociaż o sekundę… weźmiesz udział w naszej loterii. Do wygrania jest nowoczesny, bogato wyposażony i doskonale sprawdzający się w podróży Fiat Tipo. Zwycięzca ogłoszony zostanie w dniu maratonu. Masz szansę nie tylko pokonać pokonać kolejną barierę, ale również otrzymać wyjątkową nagrodę.

Chcesz dołączyć do naszej akcji?
1. Zapisz się do udziału w 39. PZU Maratonie Warszawskim
2.Wypełnij formularz zgłoszeniowy do loterii i czekaj na wiadomość od prognozowanym czasem, któremu musisz stawić czoła.
3. Trenuj!

Zależy nam, abyś kolejne kilometry swoich możliwości pokonywał razem z nami. Podejmujesz wyzwanie? Zatem do zobaczenia na 39. PZU Maratonie Warszawskim!