24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Informacja dotycząca terminu Półmaratonu

30-04-2020 18:04
Drodzy biegacze,
 
wiemy, jak wielu z Was czeka na nową datę 15. Półmaratonu Warszawskiego. Prawda jest jednak taka, że dzisiaj nie możemy z pełną odpowiedzialnością przekazać Wam informacji o pewnym terminie biegu. Chcemy, aby przekazane przez nas decyzje były ostateczne – poparte nie tylko szczerą chęcią, ale też faktami i realnymi możliwościami. Co robimy teraz? Konsultujemy rozwiązania i czekamy na informacje i szczegółowe wytyczne władz dotyczące możliwości organizacji imprez sportowych. Pracujemy nad realnymi scenariuszami obejmującymi zarówno termin, jak i kształt wydarzenia. Wrócimy do Was z informacjami tak szybko, jak będzie to możliwe. Wychodzenie z epidemii to bieg długodystansowy i szykujemy się do niego najlepiej, jak możemy.
 
Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, przypominamy, że niezależnie od terminu i formatu biegu, Wasze opłaty startowe nie przepadną. Jeżeli nie będziecie mogli uczestniczyć w 15. edycji półmaratonu, będziecie mieli m.in. możliwość przeniesienia opłaty na kolejną edycję, na inną osobę lub dowolny organizowany przez nas bieg w przyszłości. Osoby, które już teraz wiedzą, że nie będą chciały skorzystać z żadnej z tych opcji, mogą wycofać opłatę startową. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ. Mamy jednak ogromną nadzieję, że postanowicie zostać z nami.
 
Biegacze charytatywni – zbiórki #BiegamDobrze w dalszym ciągu pozostają aktywne. Po ogłoszeniu terminu będziecie mogli zdecydować, czy pobiegniecie w słusznej sprawie w półmaratonie czy w innym naszym biegu. Zgromadzone przez Was środki trafią na cel społeczny, który wybraliście. Dziękujemy Wam za to, co robicie.
 
Prosimy Was o cierpliwość i zaufanie. Jesteśmy w tym razem i razem z tego wybiegniemy!
 
Dbajcie o siebie i trzymajcie się ciepło.
 
zespół FMW