24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ruszył wybór fal startowych na półmaraton. Potrwa do 25 lutego

21-02-2022 12:02

Drogie biegaczki i Drodzy biegacze!

Obowiązujące przepisy narzucają na nas obowiązek dostosowania organizacji wydarzenia do aktualnych limitów. W związku z tym, tak jak w minionym roku, na 16. Półmaratonie Warszawskim wystartujemy w falach startowych.

Zapisy do fal ruszyły 21 lutego o godz. 12:00 i będą trwały do piątku, 25 lutego.

Obecnie biegi mogą być przeprowadzane w turach do 250 osób startujących co 15 min, a do tego limitu nie wliczają się osoby, które posiadają aktualny Unijny Certyfikat Covid.

Możliwość wyboru fali startowej mają wszystkie osoby, które wypełniły formularz dot. Certyfikatu Covid, bez względu na odpowiedź, jakiej udzieliły. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś – zaloguj się na swoim profilu na stronie rejestracji i odpowiedz na pytanie, które pojawi się na ekranie automatycznie po zalogowaniu. Zajmie Ci to najwyżej minutę.

Jak zapisać się do tury startowej?

  1. Rejestracja do fal startowych rozpoczęła się 21 lutego o godz. 12:00. Potrwa do piątku, 25 lutego, do końca dnia.
  2. W tym terminie zaloguj się na stronie REJESTRACJI. Formularz wyboru fali startowej pojawi się automatycznie po zalogowaniu.
  3. Start główny (1 tura) odbędzie się o godz. 9:00, kolejne tury będą wyruszać na trasę od godz. 9:30 co 15 minut.
  4. Osoby, które wyraziły w systemie zgodę na okazanie Certyfikatu Covid, zostały automatycznie przypisane do pierwszej tury startowej o godz. 9:00 (bez konieczności wyboru).

– Jeżeli wyraziłaś/eś zgodę na okazanie Certyfikatu i chcesz startować w I turze – nic więcej nie musisz robić.
– Jeżeli chcesz zmienić turę – zaloguj się na stronie REJESTRACJI, wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI, kliknij przycisk SZCZEGÓŁY przy 16. Półmaratonie Warszawskim i edytuj dane.

  1. Osoby, które nie wezmą udziału w rejestracji do tur, w dn. 1 marca zostaną losowo i nieodwracalnie przypisane do jednej z nich.
  2. Dla zawodników, którzy zapiszą się do udziału w biegu po 1 marca, będą otwierane kolejne tury startowe.

Drodzy, aktualnie obowiązujące nas przepisy dot. limitów na imprezach biegowych, mogą zostać przedłużone, ale też zmienione w najbliższych dniach. Jeżeli na przełomie lutego i marca obowiązujące limity zostaną zniesione, poinformujemy Was niezwłocznie o ewentualnej zmianie formuły startu.

W tym roku Wiosna znowu startuje w Warszawie!