24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Jak odebrać numer startowy?

22-03-2024 11:03

Dobrze zaplanujcie przyjazd po swój numer startowy! Nie zostawiajcie wizyty w Biurze Zawodów na ostatnią chwilę. Pakiet na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i New Balance Bieg na Piątkę można odebrać w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki. Adres: Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej

 

Godziny otwarcia Biura Zawodów:

22 marca (piątek) w godzinach 14:00 – 20:00
23 marca (sobota) w godzinach 10:00 – 20:00

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Jeśli nie musisz – nie przychodź na sam początek działania Biura. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

 

Jak dojechać do Biura Zawodów?

Jak zwykle – rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej. Biuro Zawodów mieści się w Pałacu Kultury i Nauki – dojedziecie tam metrem – stacja Centrum (M1) lub stacja Świętokrzyska (M1 i M2) oraz tramwajem i autobusami – przystanek Centrum. W pobliżu znajduje się także Dworzec PKP Warszawa Centralna oraz Warszawa Śródmieście.


Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Sprawdź przed wejściem do Biura jaki masz numer startowy, a potem poszukaj na oznaczeniach nad ladami odpowiedniego zakresu.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika na stronie rejestracji – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

 

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami – tam zawarte są wszystkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące wydarzenia: ZOBACZ >>>