24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Ruszyły zapisy na 16. Półmaraton Warszawski

07-12-2021 11:12

27 marca wiosna znów wystartuje w Warszawie!

Właśnie ruszyły zapisy na 16. Półmaraton Warszawski. Zapraszamy Was gorąco do startu w imprezie, która od lat mobilizuje tysiące osób do rozpoczęcia sezonu biegowego i postawienia sobie pierwszych treningowych celów. Spotkajmy się na starcie!

Do udziału w biegu można zapisać się na dwa sposoby – poprzez ścieżkę tradycyjną (wniesienie opłaty startowej) lub charytatywną (zakładając zbiórkę #BiegamDobrze).

#BiegamDobrze – jak mogę dołączyć

W ramach ścieżki charytatywnej każdy może wybrać jedną spośród 8 organizacji dobroczynnych. W ramach procesu rejestracji na bieg uczestnik zakłada wirtualną zbiórkę w systemie #BiegamDobrze i poprzez zachęcanie znajomych do wsparcia swojej zbiórki, gromadzi środki wspomagające działalność wybranej organizacji. Po zgromadzeniu kwoty minimalnej w prezencie od organizacji otrzymuje pakiet startowy.

W ramach #BiegamDobrze zebraliśmy już 7 milionów złotych na cele dobroczynne! Dołącz do bohaterów z pomarańczowymi numerami startowymi i pamiętaj: w słusznej sprawie biegnie się lżej!

Przeniesione pakiety startowe

Numery startowe na 16. Półmaraton Warszawski nadane ma już 2 tysiące zawodników, którzy dokonali procedury przeniesienia pakietu startowego przed zeszłoroczną edycją. Jeżeli nie pamiętasz czy przeniosłeś swój start – poszukaj swojego nazwiska na liście startowej lub zaloguj się na PANELU BIEGACZA i wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI.

Termin: 27 marca 2022
Start: godz. 10:00. W zależności od aktualnych regulacji prawnych, start biegu może nastąpić w falach. Ewentualny podział na fale startowe nastąpi bliżej terminu biegu.
Opłata startowa: 150 zł
Pakiet w ramach #BiegamDobrze: zebranie kwoty minimalnej 400 zł do 28 lutego 2022.