24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Sklep Maratonu Warszawskiego – zapraszamy!

06-02-2024 13:02

Działa nasz sklep online – Manufaktura Biegowa! Jeśli chcecie podarować voucher na bieg w prezencie lub uzupełnić swoją kolekcję koszulek o te z poprzednich edycji naszych biegów, to możecie to zrobić wybierając z oferty dostępnej na stronie.

 

Voucher na bieg w prezencie

Rejestracje na nadchodzące biegi są już otwarte – ale w naszym sklepie cały czas możecie otrzymać vouchery na biegi. Voucher umożliwia opłacenie udziału w biegu za kogoś. Kupując voucher otrzymujecie kartę z kodem umożliwiającym rejestrację – kartę w łatwy sposób można wręczyć jako podarunek. Specjalny, jednorazowy kod zeruje opłatę startową obdarowywanej przez Was osoby. Prezent na walentynki, urodziny lub rocznicę ważnego wydarzenia? Wy decydujecie, kogo obdarzycie wyjątkowym pomysłem na biegowe wyzwanie.

 

Koszulka historyczna do kolekcji

Jeśli chcecie uzupełnić swoją kolekcję koszulek to macie ku temu okazję. W sklepie znajdziecie wzory z imprez z 2023 roku (damskie, męskie i dziecięce) oraz z 44. Maratonu Warszawskiego. Jeśli nie zamówiliście koszulki podczas zapisów na ubiegłoroczne biegi, a chcecie mieć pamiątkę – sprawdźcie, co dostępne jest w naszym magazynie. Liczba koszulek jest ograniczona.