24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA zapewni banany dla uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego oraz New Balance Biegu na Piątkę.

20-03-2023 14:03

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy SA w Broniszach dostarczy uczestnikom niedzielnych biegów banany! Owoce będą dostępne na punktach odżywiania na trasie półmaratonu oraz na mecie biegu głównego i towarzyszącego.

– We wszystkich naszych aktywnościach staramy się przekonać Polaków, że ruch i właściwa dieta bazująca na owocach i warzywach jest gwarancją zdrowia – mówi Iwona Marszałek Wicedyrektor Biura Promocji i Komunikacji. – Cieszę się, że po raz kolejny możemy wziąć udział w tej wspanialej, biegowej zabawie.

Rynek Hurtowy Bronisze przygotował dla uczestników nadchodzącego wydarzenia punkt konsultacyjny, w którym będzie można wykonać pomiary składu ciała oraz porozmawiać z dietetykami na temat zalecanej diety.

Zapraszamy do stoiska Bronisz – do Sali Marmurowej PKiN w sobotę 25.03.2023 w godzinach 10.00-16.00. Gościem specjalnym, którego spotkacie odwiedzając naszą strefę, będzie Łukasz Jaworski – ultramaratończyk!
Pomiar i konsultacje są bezpłatne.