24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

MOYA wspiera 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i zaprasza do strefy relaksu

02-03-2024 10:03

Sieć stacji paliw MOYA po raz kolejny angażuje się w inicjatywy Fundacji „Maraton Warszawski”. Marka wesprze 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, a uczestnicy biegu będą mogli odpocząć w przygotowanej przez nią specjalnej strefie relaksu. Nie zabraknie pysznej kawy oraz upominków w pakietach startowych.

Marka MOYA od lat aktywnie wspiera inicjatywy promujące zdrowy styl życia i kształtuje świadomość społeczną w kwestiach związanych z aktywnością fizyczną. W 2024 po raz kolejny została Marką Wspierającą Fundacji Maraton Warszawski podczas biegów 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, 18. Maraton Sztafet oraz 46.  Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski.

 

Podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego marka MOYA stworzy w Miasteczku Biegacza specjalną strefę relaksu, zapewniając uczestnikom biegu możliwość odprężenia się przed i po wyzwaniu. Caffe MOYA zaoferuje aromatyczną kawę w różnorodnych odmianach, serwowaną z pasją przez doświadczonych baristów. Jest to specjalna mieszanka Arabiki i Robusty, wyselekcjonowana z upraw w Brazylii, Wietnamie i Nikaragui. Dzięki temu, jej smak jest niepowtarzalny i nieosiągalny gdzie indziej. Biegacze będą mieli okazję przetestować nowoczesne kawiarki, gwarantujące profesjonalne przygotowanie napojów takich jak espresso, latte, cappuccino, mocha czy flat white. Znana ze swoich pobudzających właściwości, kawa dostępna w strefie relaksu pomoże złagodzić zakwasy i przywrócić energię po wysiłku fizycznym. Oprócz kawy, w strefie relaksu MOYA będą dostępne soki owocowe.

Ważnym elementem udziału w półmaratonie spółki Anwim, właściciela sieci MOYA, jest zaangażowanie pracowników firmy. To nie tylko promocja marki, ale także okazja do budowania więzi między członkami zespołu poprzez wspólne cele i wyzwania. Pracownicy firmy również przyłączą się do biegu, manifestując swoje zaangażowanie w zdrowy tryb życia oraz solidarność z ideami społecznej odpowiedzialności.