24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Trwa charytatywny wirtualny Bieg Jedności z Ukrainą. Zebraliśmy już blisko 33 tysiące złotych!

11-03-2022 13:03

Udział w biegu wirtualnym może wziąć każdy z Was do dnia 27 marca. 100% wniesionych opłat rejestracyjnych na bieżąco przekazujemy Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH) która aktywnie działa na rzecz uciekających przed wojną na Ukrainie.

Jak wziąć udział w Biegu Jedności dla Ukrainy?

Aby wziąć udział w Biegu Jedności z Ukrainą i dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki, wystarczy zapisać się na STRONIE REJESTRACJI, wybrać jeden z trzech dystansów: 5, 10 lub 21.097km i wnieść opłatę startową 50 złotych. Po rejestracji biegacze będą mogli wydrukować okolicznościowy numer startowy, a po zaliczeniu biegu – dyplom potwierdzający udział w wydarzeniu.

Inne inicjatywy Fundacji „Maraton Warszawski”

Organizatorzy działający w ramach Związku Organizatorów Sportu Masowego, w tym „Fundacja Maraton Warszawski”, podjęli szeroką współpracę, by wesprzeć finansowo i rzeczowo uchodźców z Ukrainy. W ramach jednego z działań z każdej opłaty startowej ponad 80 imprez biorących udział projekcie, 1 złoty zostanie przekazany na działania pomocowe Polskiej Akcji Humanitarnej. Zgodnie z szacunkami w ramach tego projektu organizatorzy biegowi przekażą łącznie ok. 100 tysięcy złotych.