24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

New Balance Bieg na Piątkę przywita wiosnę w Warszawie! Zapisy ruszyły!

12-12-2023 11:12

Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę, który towarzyszyć będzie 18. Półmaratonowi Warszawskiemu. Bieg odbędzie się 24 marca o godzinie 10.00. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – rozruszaj się po zimie – przywitaj wiosnę w stolicy razem z tysiącami biegaczy! 

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę  z bieganiem, szukasz motywacji lub po prostu lubisz biegi na krótszych dystansach, to propozycja właśnie dla Ciebie! Dla pierwszych 500 rejestrujących się osób przygotowano zniżkę – za start w biegu zapłacą 69 złotych.

 

 

Sprawdź się na pierwszym dużym biegu w 2024 roku 

New Balance Bieg na Piątkę odbędzie się 24 marca 2024 roku – start o godzinie 10:00. To idealna okazja, aby dobrze wejść w sezon biegowy. Wydarzenie ze względu na swój przystępny dystans jest idealnym wyborem zarówno dla zaawansowanych jak i tych początkujących biegaczy. New Balance przypomina, że w bieganiu nie chodzi tylko o rywalizację czy ściganie się, ale przede wszystkim o dobrą zabawę. 

– Jako New Balance wspieramy zarówno najlepszych sportowców, jak i wszystkie osoby, które biegają na co dzień. Wynik ma znaczenie, ale dla nas liczy się też indywidualna motywacja, styl i historia stojąca za codziennymi biegaczami. Dlatego zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu, na New Balance Bieg na Piątkę, bo to idealna okazja do opowiedzenia tysięcy różnych historii, Waszych biegowych historii. – mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance.

 

Zaplanuj wejście w wiosnę na sportowo!

W tegorocznej edycji biegu wzięło udział ponad 3 tysiące osób! Warto zapisać się od razu – nie zwlekać z planami i rejestracją, ponieważ pierwsze 500 osób obowiązuje zniżka – za start w biegu zapłacą 69 złotych.

Rok temu 5-cio kilometrowy bieg towarzyszący Półmaratonowi Warszawskiemu ukończyło aż 3035 osób. Czuję w kościach, że teraz biegaczy będzie więcej! Tegoroczne imprezy pokazały, że w Polsce i samej w Warszawie jest coraz więcej biegających osób. Zachęcamy, aby debiutanci z 2023 roku poszli za ciosem i spróbowali swoich sił również w pierwszym dużym biegu w stolicy – zapraszamy i czekamy – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”. 

Trasa biegu oraz wzór koszulki, którą można zamówić podczas rejestracji zostaną ogłoszone niebawem. 

 

Pobiegnij w słusznej sprawie

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mają możliwość nadać swojemu biegowi  wyższy, pozasportowy sens i skorzystać ze ścieżki #BiegamDobrze, która jest alternatywą do tradycyjnych zapisów. W ramach akcji każdy biegacz może wspomóc wybraną – jedną, spośród kilku organizacji dobroczynnych, na którą będzie zbierał fundusze. Osiągnięcie kwoty minimalnej na utworzonej w ten sposób zbiórce pozwala na start w imprezie i otrzymanie wyjątkowego-pomarańczowego numeru startowego #BiegamDobrze. 

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! 

Nieważne czy pobiegniesz w półmaratonie czy w New Balance Biegu na Piątkę – nie może Cię zabraknąć. Wiosna startuje w Warszawie!

Rejestracja na wydarzenia odbywa się przez stronę:  https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Śledźcie nasze Social Media i dołączajcie do wydarzenia na Facebooku >>> – bądźcie na bieżąco! Do zobaczenia 24 marca 2024 roku!

 


TERMIN: Bieg odbędzie się w dniu 24 marca 2024 roku w Warszawie.

GODZINA STARTU: Start biegu nastąpi o godzinie 10:00.

LIMIT CZASOWY: Uczestników obowiązuje limit czasu wynoszący 45 minut, liczony od strzału startera dla danej fali.

OPŁATY STARTOWE:

  • pierwsze 500 osób lub do dnia 31 stycznia 2024 r. (w wypadku wcześniejszego niewyczerpania limitu 500 osób) – 69 zł
  • po wyczerpaniu limitu 500 osób lub od 1 lutego 2024 r. – 79 zł
  • od 1 marca 2024 r. do 21 marca 2024 r. – 89 zł
  • od 22 marca 2024 r. (także w Biurze Zawodów) – 99 zł

KWOTA MINIMALNA #BIEGAMDOBRZE ORAZ TERMIN: 200 zł – 28 lutego 2024 r.

REJESTRACJA: Rejestracja na wydarzenie będzie odbywać się, jak zwykle, przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Zgłoszenia online rozpoczynają się 12 grudnia i zostaną zamknięte w dniu 23.03.2024 r.

LIMIT UCZESTNIKOW: Limit uczestników New Balance Biegu na Piątkę wynosi 5 000 osób.

REGULAMIN >>>

LISTA STARTOWA >>>