24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Życiówka na Półmaratonie? Tatuaż Amazfit powie Ci, jak szybko masz biec!

23-03-2022 09:03

„Niedziela, 27 marca 2022. Zbieramy się w okolicach Konwiktorskiej. Kilka nieoczekiwanych spotkań, wymiana zdań, „Ty też biegniesz?!”. Pamiątkowe selfie i kolejka do depozytu. W międzyczasie małe podskoki, rozkręcanie stawów, rozgrzewka na rozbudzenie ciała i umysłu. W końcu szukanie swojej strefy czasowej, znowu parę znajomych twarzy, ale teraz już pełne skupienie. Chwilami aż da się usłyszeć buzującą w skroniach krew, przez którą nagle przebija się puszczony z głośników „Sen o Warszawie” Niemena. Serce bije coraz szybciej, zaczyna się odliczanie, wystrzał kapiszona… kolumna posuwa się powoli naprzód – BIEGNIEMY! Mijam linię startu, z obu stron tłum dopingujących kibiców, wśród których dałoby się wypatrzeć przyjaciół, rodzinę – endorfiny szaleją. Chwila! Czy nie biegnę za szybko?! Pęd w dół Wisły był przyjemny, ale czy starczy energii na podbieg na Most GdańskI? To już piąty kilometr… czy biegnę we właściwym czasie? Czemu nie przygotowałem/am sobie ściągi w domu?”

Jeśli byliście kiedyś bohaterami podobnego scenariusza lub mroczna wizja wpadki podczas pierwszego startu zmywa Wam sen z powiek – możecie zasnąć spokojnie. Amazfit ma dla Was małą ściągawkę na tę sytuację.

Odbierz tatuaż z międzyczasami na swój biegowy cel w półmaratonie

Odbierając pakiet startowy 25-26 marca koniecznie zajrzyjcie na stoisko Amazfit po Waszą wersję tatuażu z międzyczasami. Dopasowane do Waszego prywatnego tempa, założonego celu tatuaże podpowiedzą, w jakim czasie powinniście pokonać dystans 5 / 10 / 15 / 20 km Półmaratonu Warszawskiego.

Tatuaże zostały zaprojektowane tak, by z łatwością można było nanieść je na przedramię tuż obok zegarka lub smartwatcha mierzącego czas Waszego biegu. Pozwoli Wam to łatwo zorientować się, czy realizujecie swój plan, czy może biegniecie zbyt szybko lub ile musicie jeszcze nadgonić, by osiągnąć swój cel na 16. Półmaratonie Warszawskim.

Tatuaż dobrze znosi pot, otarcia, zmienną aurę, a usunięcie go po zawodach nie będzie stanowić problemu. Wszystkie tatuaże zapewnione uczestnikom Półmaratonu Warszawskiego przez Amazfit są bezpłatne.

Zrób zdjęcie i pochwal się swoim biegowym celem na specjalnej fotościance

Odwiedzając stoisko Amazfit skorzystajcie z okazji do zrobienia pamiątkowego zdjęcia na tle specjalnej fotościanki z Twoim celem czasowym. Pokaż światu, o co walczysz 27 marca. Rzuć wyzwanie własnemu organizmowi i daj z siebie wszystko!

W realizacji zamierzonego celu na 16. Półmaratonie Warszawskim pomóc może również funkcja Monitora Tempa dostępna w smartwatchach Amazfit serii GTR 3 oraz GTS 3. Aplikacja po wprowadzeniu założonego tempa zamienia się w wirtualnego zająca monitorującego Twoje tempo biegu, informującego o średnim i bieżącym tempie oraz pulsie. Wizualna i intuicyjna prezentacja danych pozwala szybko zorientować się w naszych postępach oraz potencjalnym czasie straty do założeń treningowych.

Weź udział w konkursie i wygraj smartwatch sportowy od Amazfit!

Aby dodać Twojemu startowi dodatkowych emocji, weź udział w Wyzwaniu Amazfit. Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i wytypować tempo, w jakim zamierzasz ukończyć 16. Półmaraton Warszawski. 3 osoby, które osiągną wynik najbliższy przewidywanego, zostaną nagrodzone flagowymi smartwatchami Amazfit serii GTR 3 oraz GTS 3.