24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Oficjalny but 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego – FuelCell Supercomp Elite v3 od New Balance

11-03-2023 17:03

New Balance stworzył model FuelCell Supercomp Elite v3, który został zoptymalizowany z myślą o dniu zawodów oraz najwyższym poziomie rywalizacji. To jedne z najlżejszych butów startowych marki, które oferują dynamiczny zwrot energii i niezwykle smukłą sylwetkę. To energia, która można poczuć i zobaczyć. FuelCell Supercomp Elite v3 zostały też oficjalnym butem 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego!

  • Oddychająca, płaska cholewka wykonana została z dzianiny i zapewnia maksymalny poziom oddychalności.
  • Zwrot energii, tworząc silne odbicie, zapewnia łukowata płytka z włókna węglowego Energy Arc, która została umieszczona pomiędzy dwiema warstwami amortyzującej pianki FuelCell.
  • Minimalne nawarstwienia materiału pomagają w zachowaniu lekkości, przy jednoczesnym wsparciu dla stopy.
  • Maksymalny zwrot energii gwarantuje podeszwa środkowa wyposażona w technologię FuelCell.
  • Pełnowymiarowa płytka z włókna węglowego Energy Arc oraz najwyższy poziom amortyzacji pianki FuelCell sprawiają, że obuwie z serii FuelCell SC Elite V3 to model, który gwarantuje najwyższy poziom responsywności i odczucia zwrotu energii podczas treningu.

Specyfikacja:
– Drop: 4mm
– Waga: 228 g (but męski), 164 g (but damski)
– Rodzaj stopy: naturalna/supinacja
– Typ nawierzchni: nawierzchnie utwardzone: drogi asfaltowe, betonowe
– Przeznaczenie: obuwie startowe
– Cholewka wykonana z oddychającej dzianiny

Technologie:
FuelCell – mieszanina azotu zastosowana w podeszwie środkowej wraz z gumową podeszwą zapewnia maksymalny poziom absorpcji wstrząsów oraz wysoki poziom stabilizacji oraz wsparcia podczas biegu.
Energy Arc – płytka z włókna węglowego wbudowana w podeszwę środkową, która zapewnia znaczny zwrot energii podczas wybicia

O New Balance

New Balance to działająca od 1906 roku firma produkująca obuwie oraz odzież i akcesoria sportowe. Powstała w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie funkcjonuje pięć jej fabryk. Szósta zlokalizowana jest w Wielkiej Brytanii. Firma zatrudnia 7000 współpracowników na całym świecie. W 2021 roku jej przychody ze sprzedaży osiągnęły wartość 4,4 mld dolarów.

W Polsce produkty firmy dostępne są od lat 90. XX wieku. New Balance jest dziś jedną z najchętniej wybieranych marek obuwia sportowego.