24 marca 2024 / March 24th, 2024

Znamy zwycięzców New Balance Biegu na Piątkę! Rekord frekwencji w biegu towarzyszącym!

26-03-2023 11:03

Poznaliśmy zwycięzców New Balance Bieg na Piątkę towarzyszącego 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Triumfatorem wśród panów został Sebastian Nowicki, który pokonał dystans 5 kilometrów w 00:14:22. Wśród pań najszybsza była Monika Dubiella z czasem 00:16:27.

Na drugiej pozycji w gronie mężczyzn zameldował się Krzysztof Tschirch z czasem 00:14:36,  a trzeci finiszował Tomasz Biskupski z czasem 00:14:40. Kobiece podium uzupełniły Małgorzata Karpiuk (00:16:28) oraz Beata Klimek (00:17:08).

Rekord frekwencji!

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła na trasie dwa tysiące uczestników. W tym roku w biegu wzięło udział około 3000 biegaczy. To największa frekwencja biegu towarzyszącego wiosennemu półmaratonowi w historii.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom biegu!