24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Wysyłka pakietu startowego na 17. Półmaraton Warszawski

28-01-2023 13:01

Odbiór pakietów startowych na 17. Półmaraton Warszawski będzie możliwy w Biurze Zawodów. Przypominamy, że Biuro Zawodów nie będzie czynne w dniu biegu. Wszystkim tym, którzy w Biurze Zawodów pojawić się nie mogą, proponujemy wysyłkę pakietu startowego. Zamawianie i opłacanie opcji wysyłki możliwe jest do 7 marca 2023 r. Nawet w przypadku zarejestrowania się na zawody i opłacenia startu istnieje możliwość „domówienia” usługi wysyłki pakietu do domu – można zatem zarejestrować się przed zmianą opłaty, czyli do końca stycznia, a o sposobie odbioru pakietu zdecydować później.

 

Jak otrzymać pakiet do domu? Kroki do wykonania

 1. Wejdź na stronę rejestracji.
 2. Po kolei wybieraj: Twoje biegi – Szczegóły – Edytuj dane – Wysyłka pakietu startowego.
 3. Następnie należy wpisać dane i opłacić usługę (35 zł).
 4. Należy pamiętać o zeskanowaniu i przesłaniu Karty Startowej w terminie do 10 marca. UWAGA! Ten dokument pokaże się na stronie biegu ok. 2 tygodnie przed startem.

Najważniejsze kwestie dotyczące wysyłki pakietów startowych:

 • Zamawianie i opłacanie opcji wysyłki pakietu startowego możliwe jest do 7 marca 2023 r.
 • Wysyłka Pakietu Startowego realizowana jest wyłącznie na terytorium Polski.
 • Opłata za Wysyłkę Pakietu Startowego wynosi 35 zł (brutto) za jednego Uczestnika.
 • Wysyłki będą realizowane na około dwa tygodnie przed Biegiem. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 21 marca 2023 r. Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.
 • Wysyłka realizowana jest na podstawie przesłanych skanów Kart Startowych.
 • Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma już obowiązku pojawienia się w Biurze Zawodów.


PRZESYŁANIE KART STARTOWYCH – WAŻNA INFORMACJA!

Warunkiem wysyłki pakietu startowego jest:

 • posiadanie numeru startowego (czyli opłaceniu swojego startu) najpóźniej w dniu 7 marca 2023 r.
 • przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 10 marca 2023 r. W przypadku niedostarczenia wymaganych dokumentów, pakiet startowy można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach, zaś opłata za wysyłkę nie jest zwracana.

Jeśli jednak wybierzesz odbiór osobisty lub nie prześlesz karty startowej w terminie, Twój pakiet będzie do odbioru w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki.

Godziny pracy Biura Zawodów:
24 marca 2023 (piątek) – 14:00 – 20:00
25 marca 2023 (sobota) – 10:00 – 20:00

Uwaga! W dniu biegu, Biuro Zawodów nie będzie czynne.


Ostatnie dni niższej opłaty!

Tylko do końca stycznia obowiązuje niższa opłata startowa. Przypominamy i zachęcamy do zapisów. Nie zwlekajcie również z opłaceniem zgłoszenia! Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie, ale nie opłaciły pakietu, również zostaną objęte zmianą.

Do 31 stycznia 2023 r. opłata startowa wynosi 150 zł. Od 1 lutego 2023 r. do 15 lutego 2023 r. pakiet startowy dostępny będzie w cenie 170 zł.