24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Biegniesz? Zbadaj swój wzrok!

18-03-2024 07:03

Biegniesz? Zbadaj swój wzrok!

Lubisz dbać o swoje zdrowie, biegasz, dobrze się odżywiasz ale kiedy ostatnio zbadałeś/aś swój wzrok? Odwiedź stoisko Vision Express podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i bezpłatnie zbadaj swój wzrok.

Pierwszym krokiem do weryfikacji jakości widzenia jest badanie wstępne przy użyciu autorefraktometru. Umożliwia ono wstępne określenie ewentualnej wady oraz odpowiedzenie na pytanie, czy niezbędna jest dalsza diagnostyka w celu prawidłowego dobrania korekcji. Badanie jest bezbolesne i trwa nie więcej niż kilka minut. Przyjdź na stoisko Vision Express podczas 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego gdzie wszyscy uczestnicy będą mogli dokonać bezpłatnego badania i sprawdzić, czy to pora na odwiedzenie jednego z 250 salonów Vision Express w Polsce – tym bardziej, że właśnie trwa Wielkie Badanie Wzroku, podczas którego w każdym salonie dogłębna weryfikacja jakości widzenia przy użyciu profesjonalnego sprzętu kosztuje zaledwie 9 złotych, bez konieczności dokonywania zakupu okularów¹.

Do zobaczenia na mecie!


¹ Cena dotyczy badania pod kątem doboru okularów korekcyjnych. Akcja obowiązuje we wszystkich salonach Vision Express od poniedziałku do czwartku oraz w piątki do 16.00. Szczegóły oraz regulamin akcji „Wielkie Badanie Wzroku” dostępne są w Salonach Vision Express oraz na visionexpress.pl.


Vision Express jest liderem branży optycznej w Polsce, zapewniającym profesjonalne usługi medyczne, wysokiej klasy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe.

Sieć na polskim rynku działa od 1994 r. i liczy 250 salonów w ponad 100 miastach. Firmę wyróżnia kompleksowa oferta, łącząca profesjonalne badania wzroku, porady pod kątem doboru odpowiedniej korekcji oraz indywidualne dopasowanie okularów i soczewek kontaktowych. Bogaty wybór asortymentu w zgodzie z najnowszymi trendami dostępny jest również w sklepie online.

Misja Vision Express to kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu Polaków. Firma realizuje ją w swoich salonach oraz poprzez szereg działań przyczyniających się do wzrostu świadomości konsumentów.

Więcej informacji na www.visionexpress.pl.