24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Udostępnione karty startowe dla biegaczy, którzy kupili pakiet wysyłkowy!

07-03-2023 05:03

Osoby, które w ramach zgłoszenia do biegu zamówiły i opłaciły pakiet wysyłkowy, mogą już pobrać swoje karty startowe z panelu biegacza. Aby pakiet trafił w Wasze ręce musicie dopełnić formalności! Gdy otrzymacie pakiet, nie macie już obowiązku pojawienia się w Biurze Zawodów. Biegacze, którzy nie korzystają z usługi wysyłki pakietu, swoje karty w systemie zobaczą po 10 marca. Jednocześnie nie mają oni obowiązku drukowania karty!

 

Wszystkim tym, którzy zakupili usługę wysyłki pakietu startowego, przypominamy, że aby otrzymać pakiet należy przesłać na adres: wysylka@maratonwarszawski.com wyraźny skan bądź zdjęcie podpisanej karty startowej w terminie najpóźniej do 10 marca 2023!

 

Aby pobrać kartę startową:
1. Zaloguj się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/
2. Wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI
3. Wybierz przycisk SZCZEGÓŁY, a następnie POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ

W przypadku niedostarczenia karty w terminie, pakiet startowy będzie można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach. Pieniądze za usługę wysyłkową nie będą zwracane!

 

Instrukcja wysyłki:
1. Tytuł maila oraz załącznika (PDF/jpg) z kartą to Twój numer startowy. Pamiętaj – sprawdź przed wysłaniem czy dobrze zatytułowałeś plik!
2. W treści maila podaj swoje imię i nazwisko.
3. Karta startowa musi być wydrukowana i podpisana odręcznie, a następnie zeskanowana lub sfotografowana (konieczne jest uzyskanie wyraźnego zdjęcia).
4. Nie można na karcie złożyć podpisu elektronicznie, czyli na ekranie tabletu/telefonu – taka karta jest nieważna! Przyjmowane są tylko karty, na których podpis złożono odręcznie.
5. W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 21 marca 2023 r. Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.

 

Cały czas możesz zakupić usługę wysyłki pakietu!

Zamawianie i opłacanie opcji wysyłki pakietu startowego możliwe jest do 7 marca 2023 r. Wysyłka realizowana jest wyłącznie na terytorium Polski, a jej koszt to 35 zł (brutto) za jednego Uczestnika. Aby zamówić usługę wysyłki, należy wejść na stronę rejestracji, następnie w zakładkę Twoje biegi > Szczegóły > Edytuj dane > Wysyłka pakietu startowego. Po tych krokach należy wpisać wymagane dane i opłacić usługę.

UWAGA – nie ma możliwości wysłania kilku pakietów w jednej przesyłce. Każdy pakiet to osobna wysyłka, nawet w przypadku zbieżnego adresu doręczenia.

 

Odbiór osobisty

Wszyscy, którzy wybiorą odbiór osobisty lub wysyłkowicze, którzy nie prześlą karty startowej w terminie, swój pakiet będą mogli odebrać w Biurze Zawodów zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki.

Godziny pracy Biura Zawodów:
24 marca 2023 (piątek) – 14:00 – 20:00
25 marca 2023 (sobota) – 10:00 – 20:00

Uwaga! W dniu biegu, Biuro Zawodów nie będzie czynne!