24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

New Balance Bieg na Piątkę – zapisy rozpoczęte!

19-12-2022 12:12

Zapraszamy Was do udziału w New Balance Biegu na Piątkę, który będzie towarzyszył Półmaratonowi Warszawskiemu. Zmierz się dystansem 5 km, pobiegnij piękną trasą w samym centrum miasta i poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia! Zapisy rozpoczęte! Najniższa opłata startowa będzie obowiązywać do 31 stycznia lub wyczerpania 500 numerów startowych w tej puli.

 

Idealne wyzwanie dla początkujących i zaawansowanych
Pięć kilometrów to idealne wyzwanie na początek przygody z bieganiem – jeśli marzysz o rozpoczęciu przygody biegowej, to jest czas idealny! Doświadcz wielkich emocji i niesamowitej energii, daj się ponieść nogom i fantazji! New Balance Bieg na Piątkę to nie tylko wyścig. To przede wszystkim świetna zabawa wśród ludzi, których połączyła wspólna pasja.

Jeśli zaś jesteś doświadczonym biegaczem, to na trasie New Balance Biegu na Piątkę rozwiniesz skrzydła – jesteś gotowy na wielkie ściganie? W ostatnią niedzielę marca możesz zawalczyć o życiówkę na dystansie 5km!

 

Druga edycja biegu New Balance
Pierwszy bieg pod szyldem New Balance rozgrywany równolegle z Półmaratonem Warszawskim odbył się w 2022 roku. Ubiegłoroczna edycja biegu zgromadziła ponad 2000 uczestników i była jednym z 10 największych biegów w stolicy i trzecim co do wielkości biegiem na 5 km! Kolejna odsłona z pewnością zgromadzi jeszcze większą liczbę biegaczy.

 

Szybka i wygodna trasa
New Balance Biegu na Piątkę odbędzie się na widowiskowej i szybkiej trasie, ze startem na ul. Konwiktorskiej przy warszawskim Nowym Mieście, metą na szerokiej Wisłostradzie i miasteczkiem biegowym w Multimedialnym Parku Fontann. Trasa prowadzić będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza aż do Placu Wilsona, później nastąpi długi zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego, który pozwoli rozpędzić się lub złapać drugi oddech — a na koniec na biegaczy czekać będzie długa prosta do mety.
Pobiegnij w słusznej sprawie
Pomagaj poprzez bieganie – weź udział w akcji #BiegamDobrze. Do biegu możesz zapisać się w ramach akcji charytatywnej #BiegamDobrze. By wesprzeć jedną z dziewięciu organizacji dobroczynnych, wybierz charytatywną ścieżkę rejestracji, zbierz kwotę minimalną i otrzymaj wyjątkowy pomarańczowy numer startowy. Wierzymy, że wspólnie uruchomimy po raz kolejny falę dobra — w słusznej sprawie biegnie się lżej!

 

Wspólne 5 i 21 kilometrów oraz miasteczko biegacza
New Balance Bieg na Piątkę to wydarzenie towarzyszące 17. Półmaratonowi Warszawskiemu. Bieg główny na dystansie półmaratonu wyruszy o godzinie 11:00 z ulicy Konwiktorskiej, Bieg na Piątkę wystartuje wcześniej – o godz. 10:00 Biegacze z obu dystansów będą finiszować na ulicy Wybrzeże Gdańskie — w pobliżu Multimedialnego Parku Fontann, w którym rokrocznie powstaje Miasteczko Biegacza będące centrum sportowego wydarzenia.
Trwają zapisy na oba biegi — wybierz swój dystans i zapisz się, by powitać wiosnę na biegowo.

 

Sponsor tytularny
Amerykańska marka New Balance od roku 2019 roku jest sponsorem technicznym Półmaratonu, jak i Maratonu Warszawskiego, a także największych biegów masowych na świecie – w Nowym Jorku, Londynie, Rotterdamie czy Walencji. Udana, czteroletnia współpraca przełożyła się na jeszcze mocniejsze zacieśnienie współpracy, wynikiem czego Bieg na Piątkę rozgrywany jest pod szyldem New Balance.

 

Pakiet pod choinkę
Obdarowywanie bliskich sprawia wiele radości. Grudzień to czas podziękowań, spotkań i wręczania prezentów, a pakiet startowy na zawody — idące za nim postanowienie i piękny, sportowy cel, to podarunek idealny. Dla wszystkich tych, którzy chcą sprezentować bliskiej osobie start w zawodach, przygotowaliśmy możliwość zakupienia vouchera.

W wirtualnym sklepie dostępne są pakiety startowe na 17. Półmaraton Warszawski, 45. Maraton Warszawski oraz na 3. New Balance Bieg na Piątkę, na który zapisy właśnie się rozpoczęły. Taki prezent doskonały “kop” motywacyjny na przyszły rok, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi biegania.

Vouchery dostępne są na stronie https://sklep-fmw.pl/voucheryTermin: 26.03.2023
Godzina startu: 10:00
Opłata startowa: 65 złotych do 31 stycznia lub wyczerpania puli 500 numerów startowych.
Kwota minimalna #BiegamDobrze: 200 złotych
Rejestracja: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

 

Bez względu na to, czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – chcemy, żebyś do nas dołączył. Przywitaj wiosnę przemierzając ulice w samym sercu Warszawy wraz z tysiącami biegaczy! Zapisy wystartowały!