24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Odwiedź strefę adidas i wygraj wyjazd na Półmaraton w Göteborgu

29-03-2016 18:03

Zapraszamy do strefy adidas, w której będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcją biegową marki oraz cieszącą się dużym zainteresowaniem kolekcją limitowaną. Chętni będą mogli skorzystać z badania stopy stacją biomechaniczną CURREX. W doborze obuwia pomogą eksperci ze sklepu RunnersClub.pl. Koszt badania to 25 zł, a w przypadku zakupu butów badanie jest bezpłatne.

Osoby, które w czasie targów zdecydują się na zakup butów z technologią boost® oraz podzielą się powodami, dla których biegają w Warszawie, wezmą udział w konkursie. Formularze konkursowe dostępne będą na stoisku adidas, a zadanie konkursowe polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: #WHYIRUNWARSAW?”.

Dwie osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, wygrają wyjazd na półmaraton w Göteborgu. Ten organizowany już od 1980 roku bieg co roku gromadzi ponad 62 000 biegaczy, co czyni go najważniejszym i największym wydarzeniem biegowym w Szwecji oraz największym półmaratonem na świecie. Zwycięzcy konkursu będą mieli zapewniony między innymi przelot, ubezpieczenie, wyżywienie, pakiet startowy adidas oraz osobistego pacemakera. Laureatów na ich nowe życiówki poprowadzą Julita Kotecka oraz Bartosz Olszewski. Julita jest personalną trenerką biegową i ekspertką adidas Running, a Bartosz najszybszym amatorskim biegaczem w Polsce oraz autorem bloga WarszawskiBiegacz.pl. Nagrodami pocieszenia będą pakiety startowe na odbywający się jesienią 38. PZU Maraton Warszawski.

Regulamin konkursu: http://polmaratonwarszawski.com/konkurs/