24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Komunikat – przesunięcie terminu

31-03-2020 14:03

Drodzy biegacze,

15. Półmaraton Warszawski nie odbędzie się 23 maja. W obliczu panującej pandemii, postępującego wzrostu zachorowań w naszym kraju i dynamicznej sytuacji, jest to jedyna możliwa i rozsądna decyzja, jaką mogliśmy teraz podjąć. O nowej dacie biegu poinformujemy Was do końca kwietnia.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy intensywnie nad przygotowaniem dla Was zupełnie wyjątkowej, jubileuszowej edycji Półmaratonu Warszawskiego. Kilka ostatnich tygodni całkowicie zmieniło naszą pracę i w obliczu bezprecedensowej sytuacji, musieliśmy skupić się na planowaniu różnych scenariuszy rozwoju wypadków. Chcemy, aby przekazywane przez nas informacje były podyktowane nie tylko potrzebą chwili, ale przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i uczciwością wobec Was. Możecie być pewni, że bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki. Dlatego prosimy Was o cierpliwość i zaufanie – z informacją o nowej dacie biegu wrócimy w kwietniu.

Wraz z ogłoszeniem terminu przekażemy Wam do dyspozycji system transferu opłat startowych oraz jego szczegółowy opis. Wierzymy, że z większością z Was spotkamy się na starcie 15. Półmaratonu Warszawskiego. Jeśli jednak z różnych powodów nie będziecie mogli pobiec z nami w nowej dacie, będziecie mieli możliwość m.in. przeniesienia opłaty na kolejny rok, na inną osobę lub dowolny organizowany przez nas bieg w przyszłości. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami. Osoby, które nie będą chciały skorzystać z żadnej z tych opcji – będą mogły wycofać uiszczoną opłatę. Biegacze charytatywni – na ten moment Wasze zbiórki pozostają aktywne, a wraz z ogłoszeniem nowego terminu będziecie mogli zdecydować czy pobiegniecie w słusznej sprawie w półmaratonie, czy w innym naszym biegu. Zgromadzone przez Was do tej pory środki trafią na cel, który wybraliście. W imieniu swoim i organizacji dobroczynnych dziękujemy Wam za zaangażowanie.

Dbajcie o siebie i innych. Zostańcie w domach. Ćwiczcie. Wkrótce spotkamy się znowu na biegowych trasach i chcemy Was wtedy widzieć w jak najlepszej formie!

Trzymajcie się ciepło.
zespół FMW