24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Nasi biegacze #hydratedby OSHEE

16-03-2024 12:03

Dystans ponad 21 km nie jest dla organizmu łatwym wysiłkiem! Firma OSHEE o tym doskonale wie i wesprze Was w trakcie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego! Jak? Wszystko dzięki odpowiedniemu nawodnieniu oraz wyjątkowej strefie kibica.

 

Marka OSHEE stanie się nieodłącznym towarzyszem całej imprezy! Napoje izotoniczne Orange for runners nie tylko zaspokoją pragnienie biegaczy, ale również dostarczą im niezbędnych składników mineralnych potrzebnych w trakcie tego typu wysiłku.

Nie zapominamy o kibicach! To ważna część każdej biegowej imprezy, dlatego zaproś swoich bliskich do Strefy Kibica OSHEE w miasteczku biegacza przy mecie 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego, gdzie będzie czekać na nich masa atrakcji oraz dawka nawodnienia.

 

Trzymamy kciuki za wszystkich biegaczy, którzy postanowili podjąć wyzwania biegowe! OSHEE, dzięki swojemu zaangażowaniu, nie tylko wspiera, ale wręcz napędza ich do osiągania lepszych rezultatów. Życzymy wszystkim lekkich kilometrów, spektakularnych osiągnięć i niezapomnianych chwil podczas tegorocznych biegowych zmagań!