24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Caffe MOYA ze specjalną strefą relaksu podczas 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

17-03-2023 13:03

Sieć stacji paliw MOYA weźmie udział w 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. W ramach współpracy przy organizacji biegu marka przygotuje dla biegaczy specjalną strefę w miasteczku biegowym oraz upominki, które trafią do pakietów startowych.

Spółka Anwim, właściciel sieci stacji paliw MOYA aktywnie włączy się w organizację 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Misja Fundacji Maraton Warszawski polegająca na trosce o fizyczne i psychiczne zdrowie Polaków jest bliska wartościom firmy, która promuje zrównoważony styl życia i dba o środowisko naturalne. 26 marca w Miasteczku Biegacza w Multimedialnym Parku Fontann na uczestników będzie czekała specjalna strefa relaksu przygotowana przez koncept gastronomiczny działający na stacjach MOYA. Caffe MOYA zaoferuje biegaczom pyszną kawę w wielu wariantach, które na co dzień cieszą się dużą popularnością wśród klientów stacji. Na potrzeby uczestników biegu w strefie relaksu zostaną udostępnione aż dwie nowoczesne kawiarki wraz z profesjonalnym wsparciem baristów, którzy wyczarują pyszne napoje, takie jak espresso, latte, cappuccino, mocha, flat white i wiele innych. Kawa znana jest ze swoich dobroczynnych właściwości – m.in. pomaga zmniejszyć zakwasy i przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym.

Marka MOYA przygotowała także upominki do pakietów startowych. Każdy biegacz otrzyma napój energetyzujący MOYA Energia. Skład napoju opracowany został z myślą o osobach, które w chwilach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego potrzebują szybkiego zastrzyku energii. Dzięki zawartości kofeiny i tauryny produkt zwiększa czujność i szybkość reakcji, poprawia koncentrację i wydajność organizmu.

Spółka Anwim od lat buduje odpowiedzialną i nowoczesną kulturę korporacyjną i zaprasza pracowników do udziału w inicjatywach, które są ważne społecznie. W 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim weźmie udział aż 15 przedstawicieli firmy.