24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Podsumowanie #BiegamDobrze w 2020 roku

30-12-2020 13:12

Dzięki Wam i mocy akcji #BiegamDobrze także w mijającym roku fala dobra trafiła do potrzebujących!

Pomimo epidemii, która od marca wstrząsnęła całym światem, pokazaliście, że biegacze to społeczność o wielkim sercu i empatii. Jeszcze przed jej wybuchem odbył się charytatywny bieg #BiegamDobrze dla Australii w Łazienkach Królewskich. Zebrana kwota wspomogła walkę ze skutkami niszczycielskich pożarów buszu, jaki kiedykolwiek widział ten kraj.

Akcja wspierająca służby medyczne #Daję100% pokazała, że pomimo epidemii i konieczności pozostania w domach nie pozostaliście bezczynni! Dzięki Waszemu zaangażowaniu, pieniądze uzyskane ze zbiórek #BiegamDobrze zostały zakupione niezbędne środki ochrony dla pracowników służby zdrowia w najtrudniejszym okresie trwania epidemii.

We wrześniu odbył się najbardziej niezwykły w całej jego historii 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski, podczas którego 367 biegaczy wsparło swoimi zbiórkami wybrany przez siebie charytatywny cel.

Natomiast na kontach Waszych zbiórek #BiegamDobrze przeniesionego na 2021 rok 15. Półmaratonu Warszawskiego znajduje się już blisko 330 tysięcy złotych!

Dziękujemy, że jesteście z nami! Biegajcie. Biegajcie dobrze!