24 marca 2024 / March 24th, 2024
 

Depozyty podczas Półmaratonu i New Balance Biegu na Piątkę

21-03-2020 08:03

Dzięki naszemu partnerowi logistycznemu będziecie mogli zdeponować swoje rzeczy tuż przy starcie, a następnie odebrać je tuż za linią mety! Worki będziecie mogli złożyć w specjalnie oznaczonych pojazdach DHL. Wszystko po to, abyście oddając swoje plecaki w dobre ręce, mogli skupić się wyłącznie na pokonywaniu kilometrów.

W pakiecie startowym otrzymasz worek umożliwiający zdeponowanie rzeczy przed biegiem. Aby oddać depozyt, na worek należy przykleić naklejkę z numerem startowym, którą otrzymasz w pakiecie startowym. Do odbioru depozytu w strefie mety potrzebny Ci będzie numer startowy. Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności.

PÓŁMARATON

Depozyty będą przyjmowane w pobliżu startu (na Wisłostradzie) od godz. 7:00. Numer samochodu, do którego możesz oddać depozyt znajdziesz na numerze startowym. Po biegu depozyt odbierzesz na podstawie numeru startowego z samochodu z tym samym oznaczeniem. Depozyty zamykają się o godz. 12:30.

NEW BALANCE BIEG NA PIĄTKĘ

Depozyty będą przyjmowane od godz. 12:00 w pobliżu startu (ul. Zakroczymska). Numer samochodu, do którego możesz oddać depozyt znajdziesz na numerze startowym. Depozyt odbierzesz do godziny 14:45 z tego samego samochodu, na podstawie numeru startowego z tego samego miejsca, w którym został przyjęty.

Numer Twojego samochodu depozytowego znajdziesz na numerze startowym.
Wszystkie informacje dot. Półmaratonu i New Balance Biegu na Piątkę znajdziesz w INFORMATORZE.